İnceleme: Intenso 2.5″ Memory Board 2TB Taşınabilir Hard Disk

Yüksek kaliteli tasarımı yüksek performansla birleştiren 2,5" Memory Board taşınabilir hard disk, her yerde kolayca kullanabileceğiniz bir depolama çözümü sunuyor.

Tapo Care Bulut Depolama Hizmete Sunuldu
Yeni WD My Cloud OS 3
Iomega Mac Kullanıcıları İçin Üretti

Farklı ürünlerini inceleme fırsatı bulduğumuz Intenso markasının bu sefer 2TB kapasiteye sahip olan 2,5″ Memory Board harici taşınabilir hard diskini inceledik.

Photo 2021112114335215 kk - İnceleme: Intenso 2.5" Memory Board 2TB Taşınabilir Hard Disk

Yüksek kaliteli tasarımı yüksek performansla birleştiren 2,5″ Memory Board taşınabilir hard disk, her yerde kolayca kullanabileceğiniz bir depolama çözümü sunuyor. Günümüzde fotoğraf makineleri ya da akıllı cep telefonlarımızla hemen her gün çok daha fazla görüntü kaydediyoruz. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki özellikle akıllı cep telefonları ile çekilen fotoğraf ve videoların büyük bir kısmı çeşitli sebeplerle kayboluyor. Bu sebepler arasında telefonun bozulması, kaybolması ya da yanlışlıkla görüntülerin silinmesi yer alıyor. Bu konuda bulut depolama alanları ilk başta akla gelen çözümler arasında olsa da belli bir kapasitenin üzerinde her ay bir ücret ödenmesi her kullanıcı için uygun olmayabiliyor. En uygun çözüm ise, fotoğraf ve videolarınızı düzenli olarak akıllı telefonlarınızdan hard diskinize kopyalamak olacaktır. Bu sayımızda incelediğimiz 2TB kapasiteli Intenso 2,5″ Memory Board taşınabilir hard disk bu tarz bir kullanımda verilerinizi güvenle saklamanızı sağlayacaktır. Yine aynı şekilde çektiğiniz fotoğraf ve videolarınızı da USB 3.0 bağlantısıyla bu hard diske kolayca kopyalayabilirsiniz.

81OIe4NOgPL. AC SL1500  - İnceleme: Intenso 2.5" Memory Board 2TB Taşınabilir Hard Disk

2.5″ taşınabilir hard diskler, küçük ve kompakt boyutlarda olmalarının yanı sıra bir güç adaptörüne gerek olmadan direkt bilgisayara takarak kullanılabilirler. Intenso 2,5″ Memory Board taşınabilir hard disk, fotoğraflarınızı, videolarınızı, müzikleri ve diğer verileri aktarmak ve korumak için basit bir çözüm sağlıyor. Bu taşınabilir hard disk, antrasit alüminyum gövdeli tasarımı ve gövdesindeki minik mavi LED ile modern bir görünüme sahip.

Photo 2021112114335223 kkk - İnceleme: Intenso 2.5" Memory Board 2TB Taşınabilir Hard Disk

Seyahatlerde fotoğraf çantanızda fazla yer kaplamadan taşınabilecek olan Intenso 2,5″ Memory Board, USB 3.0 bağlantı ile hem MAC hem de PC’lerde sorunsuzca kullanılabilir. Ürünün okuma hızı yaklaşık 85MB/s ve yazma hızı ise 75MB/s. Dönüş hızı 5400 RPM olan hard diskin ağırlığı 174 gram ve boyutları ise 15x75x115 mm.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0