Dikiş makinesi ile fotoğraf çekemedik ama…

Ara Güler’in “Ben Singer dikiş makinesiyle bile fotoğraf çekerim” dediğini pek çok kez duymuş olabilirsiniz. Bu söz Ara Güler’in tarzını ve espri anlayışını bize çok hoş özetliyor.

Kodak Türkiye’de Nart Bilişim’le Yola Devam Ediyor
TIPA 2013 Ödülleri açıklandı
İnsanı Fotoğraflamak Seminerleri Devam Ediyor

Ara Güler’inBen Singer dikiş makinesiyle bile fotoğraf çekerim” dediğini pek çok kez duymuş olabilirsiniz. Bu söz Ara Güler’in tarzını ve espri anlayışını bize çok hoş özetliyor. Bu benzetmede kullanılan Singer dikiş makineleri hala fotoğraf çekemiyor. Ancak çektiğiniz fotoğrafları kumaşa işleyebiliyor.

Singer_LEGACY SE 3000Dikiş makinesi denilince akla gelen ilk marka olan Singer, bir yeniliğe imza attı. Singer, LEGACY SE 300 modeli ile istediğiniz fotoğrafı kumaş üzerine işleme olanağı sunuyor. Şimdi dikiş dikerken yapabilecekleriniz sadece sizin hayal gücünüzle sınırlı… İster manzara ister kendinizin ya da bir yakınınızın fotoğrafı olsun, çektiğiniz her fotoğrafı artık kumaşın üzerine taşıyabilirsiniz. Böylece size özel tasarımlar oluşturabilir, sevdiklerinize de hoş sürprizler yapabilirsiniz.  

Bu teknoloji ile cep telefonunuz ya da fotoğraf makineniz ile çektiğiniz her kareyi 30 dakika ile 1 saat içinde kumaş üzerine işleyerek zevkinize uygun tişört ya da yastıklar hazırlayabilirsiniz.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0