DxO One Kamera Modül

DxO One Kamera Modül

Profesyonel fotoğraf yazılımları firması DxO, iOS işletim sistemi ile çalışan DxO One adlı yeni bir kamera modülünü tanıttı. DxO One, 1 inç boyutunda oldukça büyük CMOS sensör kullanıyor ve 20 milyon piksellik fotoğraf çözünürlüğü sunuyor.

Samsung Galaxy Z Fold2
Katlanabilir akıllı telefon: HUAWEI Mate X
realme 6 Serisi Tanıtıldı

Profesyonel fotoğraf yazılımları firması DxO, iOS işletim sistemi ile çalışan DxO One adlı yeni bir kamera modülünü tanıttı. Bu kamera lightning portundan iOS 8 işletim sistemine sahip iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s,iPhone 5c, iPhone 5, iPad Air 2, iPad Mini 3,iPad Air, iPad Mini 2 ile iPad (4. jenerasyon) Apple cihazlarıyla uyumlu olarak çalışıyor.

DxO ONE Front Left 45 - DxO One Kamera ModülDxO One, 1 inç boyutunda oldukça büyük CMOS sensör kullanıyor ve 20 milyon piksellik fotoğraf çözünürlüğü sunuyor. Sağlam alüminyum gövde, 108 gram ağırlığa sahip. Sabit 32mm objektif bulunan kameranın ISO aralığı 100-12800. JPEG görüntü formatının dışında pek çok profesyonel için olmazsa olmaz RAW formatında da görüntü üretebilen bu ilginç kameranın diyafram aralığı ise f/1.8-11. Full HD (1920×1080 – 30p) video kaydı da yapabilen DxO One’nın kullanabildiği enstantane aralığı 15-1/8000sn.

DxO ONE iPhone APri - DxO One Kamera ModülOLED dokunmatik ekranda, kullanılan modu ve diğer ayarları görmek mümkün. Bağlı olduğu telefondan DxO One yazılımı ile kontrol edilebilen ürünün pili ortalama 200 kare çekebiliyor. Kullandığı microSD/SDHC/SDXC hafıza kartları ile kendi üzerinde depolama yaparak telefonun hafızasını ve performansını da fazla zorlamıyor.

DxO ONE Connecting to iPhone - DxO One Kamera ModülDxO One Amerika satış fiyatı 599 Dolar olarak açıklandı. Detaylı bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Büyük Mesaj

YORUMLAR

WORDPRESS: 0