DxO One Kamera Modül

DxO One Kamera Modül

Profesyonel fotoğraf yazılımları firması DxO, iOS işletim sistemi ile çalışan DxO One adlı yeni bir kamera modülünü tanıttı. DxO One, 1 inç boyutunda oldukça büyük CMOS sensör kullanıyor ve 20 milyon piksellik fotoğraf çözünürlüğü sunuyor.

Xiaomi Yeni Modelleri
Samsung Galaxy S9 ve S9+
HUAWEI P20

Profesyonel fotoğraf yazılımları firması DxO, iOS işletim sistemi ile çalışan DxO One adlı yeni bir kamera modülünü tanıttı. Bu kamera lightning portundan iOS 8 işletim sistemine sahip iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s,iPhone 5c, iPhone 5, iPad Air 2, iPad Mini 3,iPad Air, iPad Mini 2 ile iPad (4. jenerasyon) Apple cihazlarıyla uyumlu olarak çalışıyor.

DxO ONE Front Left 45DxO One, 1 inç boyutunda oldukça büyük CMOS sensör kullanıyor ve 20 milyon piksellik fotoğraf çözünürlüğü sunuyor. Sağlam alüminyum gövde, 108 gram ağırlığa sahip. Sabit 32mm objektif bulunan kameranın ISO aralığı 100-12800. JPEG görüntü formatının dışında pek çok profesyonel için olmazsa olmaz RAW formatında da görüntü üretebilen bu ilginç kameranın diyafram aralığı ise f/1.8-11. Full HD (1920×1080 – 30p) video kaydı da yapabilen DxO One’nın kullanabildiği enstantane aralığı 15-1/8000sn.

DxO ONE iPhone APriOLED dokunmatik ekranda, kullanılan modu ve diğer ayarları görmek mümkün. Bağlı olduğu telefondan DxO One yazılımı ile kontrol edilebilen ürünün pili ortalama 200 kare çekebiliyor. Kullandığı microSD/SDHC/SDXC hafıza kartları ile kendi üzerinde depolama yaparak telefonun hafızasını ve performansını da fazla zorlamıyor.

DxO ONE Connecting to iPhoneDxO One Amerika satış fiyatı 599 Dolar olarak açıklandı. Detaylı bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Büyük Mesaj

YORUMLAR

WORDPRESS: 0