Japonya’ya gitmek ister misiniz?

Japonya’ya gitmek ister misiniz?

Singapur Havayolları, 31 Aralık 2016 tarihine kadar satın alınan Economy ve Business sınıfı biletlere, Japonya için özel fiyat avantajları sunuyor.

Krallarda Dalış “Raja Ampat–Dört Krallar”
Yurt Dışına İlk Kez Çıkacaklar İçin 10 Altın Tavsiye
Dünyanın en güvenilir ülkesi Kore

Singapur Havayolları ve Singapur Changi Havalimanı yaptıkları işbirliğiyle, Doğu Asya’nın karakteristik ülkesi Japonya’ya çok özel fiyatlar sunarken, yolcularının Duty Free alışverişlerini de karşılıyor.

Sıkı sıkıya bağlı oldukları binlerce yıllık gelenekleri ve üstün teknolojik ürünlerine tezatlık gösteren yaşam biçimleri ile keşfedilesi bir ülkedir Japonya. Yılbaşı, bayramları ve özel törenlerinde giydikleri kimono giysileri, sıra dışı makyaj örnekleri, suşi-saşimi gibi dünyaya nam salmış lezzetleri ve Fuji yanardağının görkemi ile Japonya Uzakdoğu’nun en karakteristik ülkelerinden biri. Ayrıca Zen bahçeleri, Budist ve Şinto tapınakları ile sizlere değişik deneyimler de yaşatacaktır.  

1479076781 Osaka 5 - Japonya’ya gitmek ister misiniz?İster yılbaşına – festivale, istersen Sakura bahçelerine

Singapur Havayolları, 31 Aralık 2016 tarihine kadar satın alınan Economy ve Business sınıfı biletlere, Japonya için özel fiyat avantajları sunuyor. Japonya’nın Tokyo, Osaka, Nagoya ve Fukuoka şehirlerine 599 USD’den başlayan fiyatlarla gidebilirsiniz. Seyahat severler, kampanya kapsamında satın alacakları biletleri ile 31 Ağustos 2017 tarihine kadar seyahat edebilecekler. İsterseniz yılbaşını Japonya’da geçirebilir veya 03-04 Şubat tarihlerindeki geleneksel Setsubun Festivali’ne giderek, Japonlarla birlikte soya fasulyelerini ev ve tapınakların çevresine serpip, kötü ruhları dışarı kaçırıp, mutluluğu hanenize sokabilirsiniz. Fotoğraf meraklısı veya doğa tutkunu iseniz, Mart ortası ile Nisan ortasına kadar dünyaca meşhur Japonların Sakura’larının açtığı o muhteşem manzara eşliğinde ülkeyi keşfedebilirsiniz.

1479076783 Tokyo 5 - Japonya’ya gitmek ister misiniz?Üstelik Singapur Changi Havalimanı, 31 Mart 2017 tarihine kadar Changi havalimanından transit olarak geçiş yapan tüm Singapur Havayolları yolcularına, havalimanı içinde harcanmak üzere 20 Singapur Doları değerinde hediye çeki sunarak, yolcuların seyahat bütçesine de katkıda bulunuyor.

Aşağıdaki linkten kampanyaya ait tüm fiyatlara ulaşılabileceği gibi, yolcular seyahat acenteleri aracılığı ile de detaylı bilgilere ulaşabilirler.

http://www.singaporeair.com/en_UK/tr/special-offers/flight-from-Istanbul/

YORUMLAR

WORDPRESS: 0