Lenovo Türkiye Instagram Yarışması

Lenovo Türkiye sponsorluğunda düzenlenen Instagram fotoğraf yarışması başladı!

En İyi Fotoğrafınızı Bekliyoruz!
Canon Instagram Yarışması Düzenliyor
Instagram Yarışmamız Sonuçlandı!

Lenovo Türkiye sponsorluğunda düzenlenen Instagram fotoğraf yarışması başladı!

Yarışmaya katılmak için yapmanız gerekenler, @lenovoturkiye instagram hesabını takip etmek, yüklediğiniz fotoğraflarda #lenovoyogakazan etiketini kullanmak ve @lenovoturkiye hesabını etiketlemek.

Yarışma şartlarını eksiksiz yerine getiren katılımcıların fotoğrafları ön eleme sonrası seçici kurula sunulacak ve ödül kazananlar belirlenecektir.

Lenovo yrs - Lenovo Türkiye Instagram Yarışması

Yarışma Katılım Şartları:

* Yarışmaya katılım ücretsizdir ve konu serbesttir.

* Yarışma sadece Instagram platformu üzerinde düzenlenmektedir.

* Yarışmaya 18 yaşını doldurmuş herkes katılabilir.

* Yüklenecek fotoğraflarda adet sınırı olmamakla birlikte, en fazla 4 fotoğraf yüklenmesi uygun olur. Bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.

* Tüm yarışma şartlarını eksiksiz yerine getiren katılımcıların fotoğrafları ön eleme sonrası seçici kurula sunulacak ve ödül kazananlar belirlenecektir.

* Ön jüri gerek duyduğu fotoğrafların orijinallerini isteme hakkına sahiptir.

* Yüklenen fotoğraflarda istenilen filtre, efekt ve görüntü işleme tekniği kullanılabilir. Bu konuda herhangi bir sınırlama yoktur.

* Yarışmaya katılım için, @lenovoturkiye Instagram hesabının takip edilmesi, açıklama kısmına #lenovoyogakazan hashtag’inin yazılması ve @lenovoturkiye hesabını etiketlemek gereklidir.

* Yarışmaya katılanların yarışma sonuçlanana kadar Instagram kullanıcı/hesap isimlerini değiştirmemeleri gerekmektedir.

* Yarışmaya katılan fotoğrafların üçüncü kişilerin fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemesi, kamu düzenini bozucu, zararlı ve kötü alışkanlıkları özendirici, genel ahlak ve adaba aykırı olmaması, suç teşkil etmemesi, herhangi bir şekilde üçüncü kişilerin reklamı amacını taşımaması gerekmektedir. Bu konudaki her türlü hukuki ve cezai sorumluluk katılımcılara aittir.

* Yarışma sonuçları açıklanmadan önce kazananlara Instagram profilleri üzerinden DM ile ulaşılacak, iletişim ve fotoğraf bilgileri kontrol edilecektir. Bu süreçte cevap alınamayan kullanıcıların yerine yedek kazananlar alınacaktır.

* Gönderilen fotoğrafların tamamı yarışmacı tarafından çekilmiş olmalıdır. Başkasına ait görüntülerin olduğu gibi veya kısmen kullanılması durumunda ortaya çıkabilecek telif hakkı ihlallerinin tüm hukuki sorumluluğu katılımcıya aittir.

* Bu yarışmanın Instagram platformu ile direkt bir ilgilisi bulunmamaktadır. Instagram’ın yapacağı değişiklikler ve düzenlemeler yarışmanın seyrini değiştirebilir. Bu sebeplerle düzenleyici firmalar sorumlu tutulamaz.

* Yarışmayı düzenleyen Fotoğraf Dergisi yarışma şartlarında düzenleme, ekleme/çıkarma ve iptal etme hakkını saklı tutar. Bu konuda katılımcıların itiraz etme hakkı bulunmamaktadır.

* Yarışmaya katılanlar “yarışma katılım şartlarını” okuyup kabul etmiş sayılırlar. 

Tarihler:

Son katılım tarihi: 11 Mayıs 2018

Sonuç duyuru tarihi: 21 Mayıs 2018

Ödüller:

Büyük ödül: Lenovo Yoga 510

2 Kişiye Prof. Sabit Kalfagil fotoğraf kitabı 

Seçici Kurul:

Aysun Karabıyık – Lenovo Türkiye Pazarlama ve İletişim Müdürü

Cenk Gençdiş – Fotoğraf Sanatçısı, Eğitmen, Yazar

Ömer Serkan Bakır – Fotoğraf Dergisi Yayın Yönetmeni

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0