Lowepro Photo Hatchback AW

Lowepro’nun yeni Photo Hatchback AW serisi size tüm gün rahatlıkla taşıyabileceğiniz bir konfor sunuyor. Hafif fakat onun yanında yüksek performanslı bir tasarıma sahip sırt çantası, sırtın içinde kalan kısmından ulaşımıyla güvenliği maksimize ediyor.

Lowepro Event Messenger 250
Lowepro DSLR Video Fastpack Serisi
Nar Teknoloji web sitesi yenilendi

Lowepro’nun yeni Photo Hatchback AW serisi size tüm gün rahatlıkla taşıyabileceğiniz bir konfor sunuyor. Hafif fakat onun yanında yüksek performanslı bir tasarıma sahip sırt çantası, sırtın içinde kalan kısmından ulaşımıyla güvenliği maksimize ediyor. İstendiğinde çıkartılabilen fotoğraf makinesi çantası sayesinde Photo Hatchback AW oldukça kullanışlı günlük sırt çantası haline gelebilir.

PhotoHatchback Family 1 - Lowepro Photo Hatchback AW

* Gün boyu fotoğraf çeken tutkulu fotoğrafçılara yüksek bir performans sunar.

* Çok amaçlı kullanıma uygun opsiyonel bölmeler sayesinde, fotoğraf makinesi, kamera ve tablet taşınabilir.

* Tamamıyla özelleştirilebilir kamera bölmesi istenirse çıkartılabilir, çanta tamamen günlük kullanıma uygun hale getirilebilir.

* Ekipmana arkadan erişim ekstra ve kolay güvenlik sağlar.

* Hızlı erişime sahip ön bölmeye bir tablet ya da hızlıca ulaşmak istediğiniz öğeler konabilir.

* Nefes alan arka yüzey sayesinde tüm gün sırtta yumuşaklık hissi yaratır ve kullanıcısına maksimum performans sunar.

* Tüm hava koşullarına karşı koruyucu yağmurluğu sayesinde ekipman ve eşyaları toz, nem ve yağmurdan korur.

* Sliplock bağlantıları ile taşıma kapasitesi arttırılabilir.

YORUMLAR

WORDPRESS: 2
 • orhan yüzbaş 11 sene

  Bu yazıyı okumadan çok önce bu çantayı satın almış ve hala kullanıyor olan birisi olarak bu yazıyı okuduğumda şaşırdım ve merak ettim; bu yazının yazılma sebebini.
  acaba bu çanta benim fark edemediğim kadar harika, piyasada ses getirebilecek bir çanta da o yüzden mi bu yazı hazırlandı yoksa lowepro bu çantada beklediği satışa ulaşamadı da Zoom ithalat sponsorluğunda mı hazırlandı bu yazı ?
  soruma cevap verilir mi bilmiyorum ancak bu çantanın fiyat performans tablosunun avantajlı olsa da bu sınıf çantalara nazaran eksiklerinin olduğunu düşünüyorum.
  teşekkür ederim.

  • Merhaba,
   Bu tür tanıtım yazıları, birçok marka ve ürün için yeni çıkarılan modelleri duyurmak amacıyla yapılır. Tercih ve beğeni tabi ki her zaman kullanıcılarındır.