Nikon D3400

Nikon D3400

Nikon, yüksek kaliteli görüntüler çekmeyi ve anında paylaşmayı belirgin bir şekilde kolaylaştıran DX biçimli DSLR fotoğraf makinesi D3400'ü kullanıma sunuyor.

Canon EOS-1D X Mark III Tanıtıldı
Nikon’dan Yeni Full Frame D750
Sony full-frame A99

Nikon, yüksek kaliteli görüntüler çekmeyi ve anında paylaşmayı belirgin bir şekilde kolaylaştıran DX biçimli DSLR fotoğraf makinesi D3400'ü kullanıma sunuyor. D3400, Nikon'un enstantane çekimlerinden fotoğrafçılığa geçmek ve hareket halindeyken fotoğrafları paylaşmak isteyen kişiler için SnapBridge teknolojisine sahip ilk başlangıç seviyesi DSLR fotoğraf makinesi.

D3400 BK 18 55 VR frt34l.high  - Nikon D3400Nikon SnapBridge, fotoğraf makinesinin bir akıllı telefon ya da tablet ile sabit ve düşük enerjili bir bağlantı kurması için Bluetooth low energy (BLE) teknolojisini kullanıyor. D3400 kullanıcıları, çektikleri fotoğrafları bulundukları her yerden otomatik olarak senkronize edebilir. Fotoğraflarınızı, fotoğraf makineniz ile eşleştirdiğiniz akıllı cihazınızda anında görebilir ve paylaşabilirsiniz. Uğraşmanıza ve beklemenize gerek yok. Üstelik bunlar diğer sıradan fotoğraflara benzemez. Görüntüler, fotoğraf makinesinin geniş 24,2 MP DX biçimli sensörü, güçlü EXPEED 4 işlemcisi ve NIKKOR objektifi sayesinde zengin ayrıntılara sahip. Kullanıcılar düşük ışıkta çekim yaparken baş döndürücü sonuçlara ulaşmanın ve pürüzsüz arka plan bulanıklığına sahip portreler elde etmenin tadını çıkarabilir. Fotoğrafların dışında, Nikon'un ünlü D Film teknolojisi sinema kalitesinde video metrajı oluşturmanızı kolaylaştırır.

D3400 BK back.high  - Nikon D3400Önemli ek özellikler:

Durmaksızın çekim yapabilen küçük DSLR: Fotoğraf makinesinin düşük enerji tüketimli tasarımı ve yüksek kapasiteli pili sayesinde tek şarjda 1200 kareye kadar çekim yapın.

Düşük ışıkta iyi sonuçlar: D3300'ün sunduğu maksimum ISO kapasitesine göre bir kademe daha yüksek ISO 100-25600.

Basit mod: Basit Mod, DSLR fotoğrafçılığına yeni başlayan kullanıcılara harika fotoğraf ve filmler çekebilmeleri için fotoğraf makinesi ayarlarının nasıl yapılacağını gösterir.

D3400 BK top.high  - Nikon D3400Nikon DSLR'nin avantajları: Oldukça keskin otomatik netleme (AF) sistemi sayesinde olağanüstü hıza, hassaslığa ve parlak bir optik vizöre sahiptir.

D Film: Maksimum 50 p/60 p kare hızında akıcı Full HD video metrajı kaydeder.

Genişletilebilir sistem: NIKKOR DX biçimli objektiflerin tamamıyla ve kullanımı kolay Nikon Speedlight flaş birimleriyle uyumludur.

Kitler: D3400, fotoğraf makinesi gövdesi ve bir ya da iki NIKKOR objektifi içeren çoklu kit seçenekleri ile gelir. Çok yönlü standart zoom objektifi ile günün içinden kareleri yakalayabilirsiniz. İsterseniz AF-P DX NIKKOR 70–300mm f/4.5–6.3G ED VR objektifini içeren kiti tercih ederek ufuklara da uzanabilirsiniz. AF-P NIKKOR objektiflerini içeren kitler film çekenler için harika bir seçenektir. Bu objektiflerin hiç sürücü gürültüsü çıkarmadan, sorunsuz video metrajı çekmenize olanak sağlayan hızlı ve sessiz netleme yapma özelliği vardır.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0