Nikon Marka Elçilerini Duyurdu

Nikon Marka Elçilerini Duyurdu

Nikon Türkiye, geçtiğimiz günlerde “Nikon Marka Elçisi” programını ve bu programda yer alan fotoğraf sanatçılarını duyurdu. Nikon Türkiye marka elçileri dünya çapında projeler yapmış çok yetenekli ve işlerine tutku ile bağlı olan fotoğraf sanatçılarından oluşuyor.

Doğa ve kentsel peyzajın ustası: Turgut Tarhan
Bir Usta: Ergun Çağatay
Proje fotoğrafçısı Muammer Yanmaz

Nikon Türkiye, geçtiğimiz günlerde “Nikon Marka Elçisi” programını duyurdu.

Marka elçiliği programının arkasındaki kurucu fikri, “Fotoğraf endüstrisi ve bireyleri desteklemek ve yardımcı olmak için karşılıklı, yararlı bir kolektif yaratmak” olarak açıklayan Nikon Türkiye ekibi, ister bir fotoğraf meraklısı olun ister profesyonel bir fotoğrafçı, Nikon marka elçilerinin rehberliği ve deneyimlerinden yararlanmanın herkes için faydalı olacağını belirtiyor.

muammeryanmaz hindistan 2010 - Nikon Marka Elçilerini DuyurduNikon’un ana amaçlarından biri fotoğraf severleri, fotoğrafa ilgisi olanları daha ileri seviyeye götürerek teknik bilgilerini ilerletmek ve onlara ilham verici yollar sunmaktır. Nikon marka elçiliği programı, fotoğraf meraklılarına daha cesur adımlar atmaları için esin kaynağı olacaktır.

TTT 1712c k - Nikon Marka Elçilerini DuyurduNikon Türkiye marka elçileri dünya çapında projeler yapmış çok yetenekli ve işlerine tutku ile bağlı olan fotoğraf sanatçılarından oluşuyor. Bu seçilmiş sanatçılar yıllar boyunca Nikon ile gelişip, teknoloji ve trendlerdeki değişim ve gelişimlerin kendi işleri üzerindeki olumlu etkilerinin temsilcisi oldular. Dijital medya alemi büyümeye devam ederken, teknik bilgilerini ve deneyimlerini takipçileri ve fotoğraf meraklıları ile paylaşmak isteyen fotoğraf sanatçıları bu bağlamda sosyal medyada da etkin bir şekilde yerlerini alıyorlar.

kamyoncular002 - Nikon Marka Elçilerini DuyurduNikon Türkiye, marka elçileri ile birlikte çeşitli atölyeler düzenleyecek, yeni ürünlerini tanıtabilecek ve projeler yapacak. Marka elçisi olarak seçilen fotoğrafçılar ise şöyle:

* ALP BARANOK

* ALTAN BAL

* ERGUN ÇAĞATAY        

* MUAMMER YANMAZ

* MUHSİN AKGÜN

* MUSTAFA BİLGE SATKIN

* SEDA AÇIKOĞLU

* SÜLEYMAN ARAT

* TURGUT TARHAN

YORUMLAR

WORDPRESS: 0