Ricoh WG-20

Ricoh, yeni modeli WG-20 dayanıklı kompakt dijital fotoğraf makinesini duyurdu. Tatilde geçirdikleri her anı ölümsüzleştirmek isteyen kullanıcılar, hem sualtında hem de karada fotoğraf ve video çekebilme keyfini yaşayacaklar.

Fujifilm Instax Mini 70
Fujifilm X30’u duyurdu
Fujifilm instax mini Link 2 SE

Ricoh, yeni modeli WG-20 dayanıklı kompakt dijital fotoğraf makinesini duyurdu. Tatilde geçirdikleri her anı ölümsüzleştirmek isteyen kullanıcılar, hem sualtında hem de karada fotoğraf ve video çekebilme keyfini yaşayacaklar. Yüksek ya da düşük sıcaklık, su, kum, gibi yıpratıcı şartlara da dayanabilen Ricoh WG–20,  seyahat severler ve yaz sporlarına meraklı kullanıcılar için mükemmel bir seçenek.

WG 20 1 - Ricoh WG-20

Bu yeni model kompakt ve hafif gövdesiyle kolay taşınabilirlik sunarken, suya dayanıklı, darbeye dayanıklı ve soğuğa dayanıklı yapısı ile dış mekanlarda sorunsuz ve heyecan verici çekimler gerçekleştirmeyi sağlıyor. Suya dayanıklı kompakt dijital fotoğraf makinesi, dış mekan aktivitelerinde herkesin kolayca ve sorunsuzca çekim yapabilmesine imkan verecek şekilde tasarlandı. Kompakt ve hafif gövdesine rağmen WG-20 sıradan dijital fotoğraf makinelerinin ve akıllı telefonların gereken performansı sağlayamadığı zorlu dış mekan koşullarında dikkat çekici temel özelliklere sahip. 10 metreye kadar su geçirmezlik, 1.5 metreye kadar düşmelere karşı darbe dayanıklılığı, -10 dereceye kadar soğuğa karşı dayanıklılık bu özelliklerden yalnızca bir kaçı. Ayrıca WG-20, objeyi büyüten ve çıplak gözle çoğunlukla fark edilmeyen mikroskobik dünyayı görüntüleyebilen orijinal RICOH IMAGING-Dijital Mikroskop modu gibi gelişmiş yaratıcı özelliklere ve dış mekan çekimlerinden günlük ve iş amaçlı kullanıma kadar cevap verecek geniş bir uygulama yelpazesine sahip.

Ayrıca kullanıcılar fotoğraf makinesini bisiklet veya üzerine sabitleyebileceği bir dizi opsiyonel aksesuar sahibide olabilecekler. Fotoğraf makinesinin aralıklı çekim ve HD video kayıt gibi yaratıcı çekim özellikleri ile kullanıcılar farklı bakış açılarından benzersiz görüntüler yakalayabiliyor.

İki saate kadar kesintisiz çekim ve 10 metre derinliğe kadar sualtı çekim

WG-20 hava geçirmezlik özelliğine sahip gövdesi sayesinde 10 metre derinliğe ve iki saate kadar kesintisiz su altı çekim sağlıyor. Ayrıca 1.5 metre yüksekliğe kadar darbeye dayanıklı, toza dayanıklı, -10 dereceye kadar soğuğa dayanıklı, ve 100kg ağırlığa kadar çarpmaya dayanıklı olarak tasarlanan WG-20, güvenilir, sağlam yapısı sayesinde sert ve zorlu açık hava koşullarında bile üstün performans gösteriyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0