Samsung Türkiye Smart Fotoğraf Makinelerini Tanıttı

Samsung Türkiye Smart Fotoğraf Makinelerini Tanıttı

Samsung Electronics’in içinde ödüllü NX serisi fotoğraf makinesi ailesinin de bulunduğu Smart Fotoğraf Makinelerinin tanıtımı için Türkiye’ye gelen Reza; Bahçeşehir Üniversitesi’nde fotoğraf tutkunlarının ilgiyle izlediği bir fotoğrafçılık semineri verdi.

Sony’den yeni aynasız: NEX-F3
Panasonic DMC-GX7
Aynasızlara Yeni Soluk: Canon EOS M

Samsung Electronics’in içinde ödüllü NX serisi fotoğraf makinesi ailesinin de bulunduğu Smart Fotoğraf Makinelerinin tanıtımı için Türkiye’ye gelen Reza; Bahçeşehir Üniversitesi’nde fotoğraf tutkunlarının ilgiyle izlediği bir fotoğrafçılık semineri verdi.

NX210 015 Dynamic09 black - Samsung Türkiye Smart Fotoğraf Makinelerini Tanıttı

Seminer öncesinde yapılan basın toplantısında konuşan Samsung Türkiye Dijital Görüntüleme Satış ve Pazarlama Müdürü Cenk Güler, dünyanın en ünlü fotoğrafçılarından biri olan Emmy Ödüllü National Geographic Fotoğrafçısı Reza’yı bugün burada ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Kendisi aynı zamanda Facebook üzerinden gerçekleştirilecek “Benim Şehrim” konseptli yarışmamızın da jüri üyesi olacak. 5 Kasım-3 Aralık 2012 tarihleri arasında yapılacak yarışmada konsept birincileri Samsung smart fotoğraf makinesi kazanırken, yarışma ana birincisi ise bir yakınıyla birlikte National Geographic kaşifi Nevada Wier eşliğinde New Mexico’nun başkenti Santa Fe’de unutulmaz bir National Geographic Expeditions fotoğrafçılık atölyesine katılma hakkı kazanacak” dedi.

Fotoğraf sektörünün geleceğinin de “Aynasız Profesyonel Fotoğraf Makineleri”nde olduğunu belirten Güler, “2013 yılında bu segmente “NX serisi” fotoğraf makinelerimiz ile liderlik etmeyi hedefliyoruz. Samsung olarak pazarın büyümesini beklemeden biz kendimiz pazarı yarattık ve büyütmeye başladık. Şu ana kadar yılın ikinci yarısında sattığımız ve satıyor olacağımız adetlerle de bunu kanıtlıyoruz. Son 1 yıl içinde NX serisi aynasız fotoğraf makinelerinin satışında 10 kat büyüdük” diye belirtti.

NX20 013 Dynamic06 black - Samsung Türkiye Smart Fotoğraf Makinelerini Tanıttı

Her an her yerde fotoğraflarınızı paylaşmak çok daha kolay

Samsung’un Wi-Fi’yı destekleyen teknolojisi ve özellikleri, bir yandan her seviyedeki fotoğrafçıların fotoğraf deneyimlerini daha akıllı ve daha kolay paylaşılabilir bir hale getirirken, diğer yandan da görüş rahatlığı sağlıyor. Dünya genelinde tahmin edilen 2,5 milyar dijital fotoğraf makinesi sahibinin çevrimiçi olarak veya sosyal medya ile fotoğraf paylaştıkları ve 150'den fazla ülkede 500 binden fazla Wi-Fi bağlantı noktası bulunduğu göz önüne alınırsa Wi-Fi özelliğinin sunduğu faydaların her zamankinden daha da önemli bir boyuta ulaştığı görülüyor. Samsung’un Wi-Fi özellikli smart fotoğraf makinesi serisi yediden yetmişe tüm kullanıcıların her zaman ve her yerde kablosuz dünyanın avantajlarından yararlanabilmesini sağlıyor. Dijital görüntüleme sektörünün öncü yenilik lideri Samsung Electronics, entegre Wi-Fi teknolojisi konusundaki giderek artan tüketici talebine de yeni ürünleri ile cevap veriyor. Samsung'un üstün fotoğraf çekme özelliklerine sahip teknoloji öncüsü Smart Fotoğraf Makinesi serisi fotoğraf deneyiminin basit ve kesintisiz bağlantının sadece bir tuş uzaklığında olması için tasarlandı.

Kullanıcı sadece bir dokunuşla, Smart fotoğraf makinesinde seçilen fotoğraf ve videoları her zaman ve her yerden kablosuz olarak gönderebilir, özel anlarını anında sosyal ağlarda paylaşabilir ve çevrimiçi albümler hazırlayabilir. Ayrıca, daha sonra indirmek üzere özel AllShare depolama alanlarından da yararlanabilir. Bu en yeni kablosuz özellikler Samsung’un smart fotoğraf makinelerinin anında ve sınırsızca paylaşılan yeni bir yaratıcı hikayeler dünyası oluşturduğunu gösteriyor.

www.bubenimsehrim.com / #bubenimsehrim

Yeni Mesaj
Büyük Mesaj

YORUMLAR

WORDPRESS: 1
  • ismetöztas 10 sene

    nx1000 fotograf makınası ıcın hangı sıtede bılgı paylasımı yapabılınır veya cektıgımız fotugrafları paylasmak ıcın kurulmus bısıte varsa bana meyıl atarsanız memnun olurum saygılar