Sony’den yeni taşınabilir güç çözümleri

Sony’nin sunduğu yeni CP-F1L ve CP-F2L taşınabilir USB pil şarj cihazları tüketicilerin hareket halinde rahat bir güç kaynağına duydukları gitgide artan ihtiyacı karşılıyor. CP-F1L ve CP-F2L, ultra ince alüminyum gövdeleri ve hafif lityum-ion polimer pilleri ile geniş bir taşınabilir cihaz yelpazesini şarj etmek için ideal.

Aynasız Fotoğraf Makineleri
Sony SLT-A77 ve SLT-A65 satışta…
Sony Alpha NEX-C3’ü Nepal’de Test Ettik

Sony’nin sunduğu yeni CP-F1L ve CP-F2L taşınabilir USB pil şarj cihazları tüketicilerin hareket halinde rahat bir güç kaynağına duydukları gitgide artan ihtiyacı karşılıyor.

CP F2L with Xperia - Sony’den yeni taşınabilir güç çözümleri

CP-F1L ve CP-F2L, ultra ince alüminyum gövdeleri ve hafif lityum-ion polimer pilleri ile geniş bir taşınabilir cihaz yelpazesini şarj etmek için ideal. Her iki model de, cihazlarınızı daha uzun süre kullanabilmenizi sağlarken, el çantanızın yükünü de fazla artırmayan, güvenilir bir yedek acil güç kaynağı sunuyor. Sadece 9,4 mm kalınlığında ve 125 gr ağırlığında olan CP-F1L’in 3.500 mAh’lik pil kapasitesi akıllı telefon kullanıcılarının 1,5A’lık yüksek çıktı ile telefonlarını 1,5 defa şarj etmesine imkan veriyor.

2,1A’lık çıktı ile 12,9 mm kalınlığa ve 198 gr gövde ağırlığına sahip olan CP-F2L ise sunduğu 7.000 mAh’lik çok daha yüksek kapasite ile bir akıllı telefonu üç defaya kadar şarj etme yeteneği sunuyor. CP-F2L aynı zamanda çift USB bağlantı noktaları sayesinde de kullanıcılara aynı zamanda birden fazla taşınabilir cihazı şarj etme esnekliğini sağlıyor.

Her iki yeni şarj cihazı da ister bir AC adaptörü isterse USB ile bir masaüstü veya dizüstü bilgisayar üzerinden şarj edilebiliyor. Birlikte verilen AC adaptörü hem şarj cihazının hem de taşınabilir cihazın eş zamanlı olarak şarj edilmesini sağlıyor. Yolda rahat şarj için her iki model ile birlikte 50 cm uzunluğunda bir mikro USB kablo da veriliyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0