Verbatim’den yeni SD kartlar

Verbatim, yüksek performanslı bellek kartlarına karşı artan talebi karşılamak için UHS-I özellikli SDHC ve SDXC kart serisini tanıtıyor. SD Association olarak bilinen SD Birliği tarafından belirlenen standartlara uygun Verbatim’in UHS-I SDHC ve SDXC kartları son derece hızlı 600x (90MB/sn) okuma ve 166x (25MB/sn) yazma hızları sunuyor.

Kingston microDuo 3C
Lexar En Hızlı SD UHS-II Kartlarını Duyurdu
Fotoğraflarınıza her yerden kesintisiz ulaşın

UHS-I SDHC ve SDXC kartlar yüksek çözünürlüklü video ve dijital fotoğraf çekimi ve aktarması için ideal.

Verbatim, yüksek performanslı bellek kartlarına karşı artan talebi karşılamak için UHS-I özellikli SDHC ve SDXC kart serisini tanıtıyor. Yüksek performans kategorisindeki SD kartlar 104MB/sn hızında veriyolu arabirimi kullanıyor. SD Association olarak bilinen SD Birliği tarafından belirlenen standartlara uygun Verbatim’in UHS-I SDHC ve SDXC kartları son derece hızlı 600x (90MB/sn) okuma ve 166x (25MB/sn) yazma hızları sunuyor.

verbatim64gb - Verbatim’den yeni SD kartlar

Verinin yanlışlıkla silinmesini önleyen yazma koruma özelliği ve 64GB’lık yüksek veri depolama kapasiteleri, (HD) filmler ve yüksek çözünürlüklü dijital fotoğraflarda yakalama ve transfer özelliklerine sahip Verbatim'in bellek kartları profesyonel fotoğrafçıları ve kameramanları sadece CompactFlash veya SSD’ye güvenmek yerine SDHC veya SDXC tabanlı fotoğraf makineleri ve kameralar kullanmaya yöneltiyor. Mobil uygulamaların artan kullanımı da daha yüksek depolama kapasiteleri ve daha yüksek veri aktarım hızları gerektirmektedir.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0