Yeni Toshiba Satellite S Serisi notebook’lar

TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş, ultra-ince ve şık 39.6 cm (15.6”) ekranlı Satellite S50 ve 43.9 cm (17.3”) ekranlı Satellite S70 modellerinden oluşan yeni S Serisi notebook’ları tanıttı.

Modern ve Zarif Ultra İnce Dizüstü: Acer Swift 5
Yeni iMac modelleri geliyor!
MSI ve Mercedes-AMG işbirliği ile sınırlı sayıda üretilen notebook tanıtıldı

TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş, ultra-ince ve şık 39.6 cm (15.6”) ekranlı Satellite S50 ve 43.9 cm (17.3”) ekranlı Satellite S70 modellerinden oluşan yeni S Serisi notebook’ları tanıttı. Bir dizi ergonomik özelliğin tam bir performans ve dokunmatik ekran seçenekleriyle buluştuğu modeller sıra dışı kullanışlılık sağlıyor.

Satellite S50t B Lifestyle - Yeni Toshiba Satellite S Serisi notebook’lar

19.9 mm inceliğindeki ve taranmış metal kaplamalı tek parçalı üst kasaya sahip S50, şık ve ultra-taşınabilir olmasının yanı sıra Toshiba’nın güç ve performans özellikleriyle donatılmış durumda. Her yerde rahat kullanım sunan ince ve hafif S50, teknik özelliklerden ödün vermeden her zaman seyahat için hazır.

S70 ayrıca, Toshiba’nın tasarım kimliğine uygun olarak hem pratik, hem de seçkin bir görünüm veren taranmış metal kaplamaya sahip. Daha geniş ekran boyutları masaüstü üretkenliği artırıp, yoğun bir eğlence deneyimi yaşatırken, Blu-ray BD-RE (BDXL) Disk oynatıcının ilave edilmesi ise daha fazla multimedya seçeneği anlamına geliyor.

Gelişmiş eğlence

Satellite S Serisi’nin bir dizi eğlence özelliği gelişmiş bir multimedya deneyimi sağlıyor. Yüksek performanslı ve ayarları DTS Sound tarafından yapılmış harman/kardon hoparlörler ile kullanıcılar harici bir hoparlöre bağlamaya gereksinim duymadan müzik dinleyebiliyor veya en yeni filmleri izleyebiliyorlar.

Toshiba’nın dahili Resolution+ teknolojisi video ve fotoğraf içeriklerini gerçek zamanlı olarak analiz ederek ve iyileştirerek, en gerçekçi görüntülerle daha gelişmiş bir görüntüleme deneyimi sunuyor. Daha net detaylar ve canlı renkler için HD, HD+ ve Full HD kalitesinde ekran seçenekleri de mevcut.

Üst düzey ergonomi

Satellite S Serisi masalarında kahvaltı yaptıkları saatlerden gün sonuna kadar kullanıcıların günlerini en verimli şekilde geçirmelerine imkan tanıyor. Ergonomik açıdan optimize edilen Satellite S50, çerçevesiz, arka aydınlatmalı döşeme klavyesi ile yetersiz aydınlatması olan ortamlarda bile hatasız yazım sağlıyor. Dokunuşsal yanıt sağlayan yeni tuş kılıfı tasarımı ile kullanışlılık daha ileriye taşınırken, geniş clickpad ise kullanıcının tüm uygulama, internet gezintisi ve eğlence işlemlerini yönetebilmesini kolaylaştırıyor. Bunlara ek olarak S50t modeli sezgisel Windows 8.1 işletim sistemi ile daha kolay interaktivite ve navigasyon sağlayan 10 noktalı dokunmatik ekran sunuyor.

Tam güç, tam kapasite

i7’ye kadar 4. nesil Intel Core işlemciler, çoklu uygulamalar çalışırken bile gelişmiş eğlence, çoklu işlem ve medya uygulamalarında yumuşak ve hızlı yanıt veren bir performans sağlıyor. S70 modelinin desteklediği Intel entegre grafik işlemciler veya AMD Radeon R7 M260 Serisi GPU’lar ve AMD Radeon R9 M265X enthusiast grafik işlemciler ve 2GB kapasiteli GDDR5 VRAM özellikleri, yumuşak ve hatasız bir düzenleme ve oyun deneyimi sunuyor. Bu da S Serisi’nin estetik kalite, kullanışlılık ve performans ile oyun esnasında daha fazla hız ve yoğun görüntü kalitesi olarak karşımıza çıkıyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0