2017 Pirelli Takvimi’nin Kapısı Aralanıyor

2017 Pirelli Takvimi’nin Kapısı Aralanıyor

Her yıl tüm dünyada merakla beklenen Pirelli Takvimi, bu yıl fotoğrafları hafızalardan silinmeyen ve sinemasal görüntüleriyle tanınan Alman fotoğrafçı Peter Lindbergh tarafından hazırlandı.

“Sizin Fotoğraflarınız” Köşesi Başlıyor!
Kodak dijital fotoğraf makinesi üretimini durduruyor
İnsanı Fotoğraflamak Semineri FOKUS’da…

Her yıl tüm dünyada merakla beklenen Pirelli Takvimi, bu yıl fotoğrafları hafızalardan silinmeyen ve sinemasal görüntüleriyle tanınan Alman fotoğrafçı Peter Lindbergh tarafından hazırlandı.

1472456551 KATE WINSLET 486 - 2017 Pirelli Takvimi’nin Kapısı Aralanıyor

Kate Winslet

Yayın hayatına yeni başlayan www.pirellicalendar.com’da kamera arkası görüntüleri de yayınlanan takvimde bu yıl Oscar ödüllü sinema oyuncusu Nicole Kidman, Oscar ödüllü sinema sanatçısı ve model Penélope Cruz, Oscar, BAFTA, SAG, Emmy, Grammy ve Altın Küre sahibi oyuncu Kate Winslet, ABD'li aktris ve şarkıcı Robin Wright ve ABD'li model ve oyuncu Uma Thurman ile birçok ünlü isim yer alıyor.

Dünyanın en merakla beklenen takvimi olan ve kısaca The Cal olarak adlandırılan Pirelli Takvimi’nin, 44’üncü baskısı için gerçekleştirilen fotoğraf çekimlerinde yer alan isimler belli olmaya devam ediyor. Her yıl dünyanın en başarılı fotoğrafçıları tarafından hazırlanan Pirelli Takvimi, bu yıl Alman fotoğrafçı Peter Lindbergh tarafından hazırlandı.

1472456551 PENELOPE CRUZ 296   MEDIUM Res 1 - 2017 Pirelli Takvimi’nin Kapısı Aralanıyor

Penelope Cruz

Kamera arkası görüntüleri yayınlanan takvimde; Oscar ödüllü sinema oyuncusu Nicole Kidman, Oscar ödüllü sinema sanatçısı ve model Penélope Cruz, Oscar, BAFTA, SAG, Emmy, Grammy ve Altın Küre sahibi oyuncu Kate Winslet, ABD'li aktris ve şarkıcı Robin Wright ve ABD'li model ve oyuncu Uma Thurman ile birçok ünlü isim yer alıyor.

1472456551 NICOLE KIDMAN 433   MEDIUM Res - 2017 Pirelli Takvimi’nin Kapısı Aralanıyor

Nicole Kidman

www.pirellicalendar.com yayına başladı…

Pirelli Takvimine özel olarak hazırlanan yeni web sitesi, takvimin tarihi hakkında bilgi verirken en önemlisi yeni versiyonun çeşitli yaratım aşamalarını keşfetmenizi sağlıyor.  Bugünden itibaren çevrimiçi olan www.pirellicalendar.com, filmler, fotoğraflar ve çeşitli özel söyleşiler üzerinden ziyaretçilerin The CalTM adıyla anılan Takvimin 50 yıllık tarihini didiklemelerini, yeni Takvimin sahne arkasını görmelerini ve yazarı Peter Lindbergh ile birlikte, Kasım sonunda açıklanacak 2017 versiyonunun doğumunu adım adım izlemelerini sağlayacak dijital bir platform oluşturuyor.

2016’da başarıları ile ön plana çıkan isimler yer aldı

2016 Pirelli Takvimi, 2000 yılında koreograf Mark Morris’in dansçılarının yer aldığı Pirelli Takvimi’nin de yaratıcısı olan Annie Leibovitz tarafından çekilmişti. Takvimde, farklı yaşlarda, farklı eğitim ve kariyerlere sahip, mesleki, sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal alanlarda üst düzey başarılara ulaşmış 13 kadın yer almıştı.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0