63x Optik Zoomlu Sony H400

Sony, kompakt dijital fotoğraf makinelerinde bugüne kadar sunulan en yüksek zoom aralığı olan 63x optik zoomlu Cyber-shot H400’ü satışa sundu. Kolay taşınabilen, kompakt Cyber-shot H400’ün olağanüstü yakınlaştırma aralığı ile artık her şey erişilebilecek uzaklıkta.

Kompakt makinelerde “Odak Uzaklığı Karmaşası”
Asus Zenfone Zoom
Yüksek optik zoomlar nereye sığıyor?

Sony, kompakt dijital fotoğraf makinelerinde bugüne kadar sunulan en yüksek zoom aralığı olan 63x optik zoomlu Cyber-shot H400’ü satışa sundu. Kolay taşınabilen, kompakt Cyber-shot H400’ün olağanüstü yakınlaştırma aralığı ile artık her şey erişilebilecek uzaklıkta. 63x zoomu (35mm formatında 24,5-15550mm odak uzaklığı eşdeğeri), geniş açıdan süper telefotoya kadar akla gelebilecek her çekim durumuna uyum sağlayabiliyor. Sony Cyber-shot H400 ile manzara ve grup fotoğraflarında istediğiniz her şey ve herkes çerçeveye sığıyor. Dilerseniz, vahşi hayvan ve kuşları bile doğal ortamlarında, rahatsız etmeyecek bir uzaklıktan gözlemleyebiliyorsunuz.

H400 right 8304 - 63x Optik Zoomlu Sony H400

Optik Görüntü Sabitleyici, en yüksek zoom ayarlarında ya da fotoğraf makinesini kol boyu uzaklıkta tutarken dahi resimlerin bulanık çıkması riskini azaltıyor. 20.1 milyon piksellik fotoğraflar, her hatıraya hayat veriyor. Özel ‘Film’ butonu ise televizyonunuzda tadını çıkartabileceğiniz veya web üzerinde paylaşabileceğiniz net HD videoları filme alabilmenizi sağlıyor.

Intelligent Auto sayesinde yüksek kaliteli sonuçlar elde etmek için tahminlere bel bağlamaya gerek kalmıyor. DSC-H400, geniş bir çekim yelpazesini otomatik olarak tanıyarak sadece fotoğraf makinesinin önünde olan bitene odaklanabilmeniz için pozlandırma ve diğer ayarlarla ilgileniyor. Yüksek kapasiteli X-Serisi lityum iyon pil, şarjlar arasında 300 civarında çekim için yeterli gücü sağlayarak günlük durumlarda veya seyahatteyken aksiyonu yakalamanız için daha fazla imkân sunuyor.

Sony Cyber-shot DSC-H400 yüksek zoomlu kompakt dijital fotoğraf makinesi, 999TL fiyatıyla Türkiye’de satışa sunuldu.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0