Adobe Photoshop Elements 10 ve Premiere Elements 10

Adobe, Windows ve Mac kullanıcıları için, ödüllü ve en çok satan fotoğraf ve video düzenleme yazılımının en yeni sürümü Adobe Photoshop Elements 10 ve Adobe Premiere Elements 10’u tek pakette piyasaya sundu.

Photoshop CS 5.5 kitabı çıktı
Adobe Lightroom 3.5 ve Camera Raw 6.5 son sürümleri
iPad için Photoshop Touch

Adobe akıllı fotoğraf ve video düzenleme araçlarını Windows ve Mac kullanıcılarına sunuyor.

Adobe, Windows ve Mac kullanıcıları için, ödüllü ve en çok satan fotoğraf ve video düzenleme yazılımının en yeni sürümü Adobe Photoshop Elements 10 ve Adobe Premiere Elements 10’u tek pakette piyasaya sundu. Bu sürüm ile Adobe, sunduğu bu teknolojinin 10. yılını kullanıcılarıyla birlikte kutluyor. Ayrı ayrı yazılımlar olarak da kullanıcılara sunulan Photoshop Elements 10 ve Adobe Premiere Elements 10 yazılım paketi, fotoğraf ve videoların yaşamınıza kattığı anlamı yeniden tanımlıyor ve iki çözümü bir arada sunuyor.

Adobe Photoshop Elements 10 ve Premiere Elements 10 - Adobe Photoshop Elements 10 ve Premiere Elements 10

Her fotoğrafı popüler yapın!

Pazarda bir ilk olan ve 10 yıllık ödüllü teknolojisini kutlayan Photoshop Elements 10’un özellikleri, dijital görüntüleme için bir endüstri standardı olan Adobe Photoshop yazılımını çalıştıran motorla güçlendirilen içerik-akıllı araçlarla geliştirildi.  Yazılımın Depth of Field, Picture Stack ve yeni Guided Edits gibi özellikleri büyüleyici fotoğraflar yaratmak için kullanıcılarına adım adım rehberlik ediyor. Ayrıca Facebook kullanıcıları şimdi bu ürünlerle kendi arkadaş listelerini referans alarak fotoğrafları sorunsuz etiketleyebilmenin ve paylaşım işlemlerinin keyfine de varabilecekler.

Photoshop Elements 10, herhangi bir konunun ana hatlarını otomatik olarak izleyen bir metin ekleme kabiliyeti veya en iyi kompozisyonlar için isteğe bağlı yol ve kırpma kılavuzu gibi fotoğraflarla yaratıcı şekilde çalışma konusunda yenilikçi   yöntemler sunuyor. Kullanıcılar aynı zamanda bir fotoğraf alanı üzerinde basit bir şekilde 30 ayrı fırça efektini uygulayabilirler.

Kolayca Videolar Hazırlayın

Adobe Premiere Elements 10, video düzenleme çözümlerini kapsayan muhteşem yeni araçlar içeriyor ve kullanıcıların inanılmaz amatör filmler yapabilmelerine imkan tanıyor. Film boyunca mükemmel renkler için görsel berraklığı kolayca düzeltip arttıran tek tıklamalı araçlardan, birkaç saniyede akıllıca filmler yaratan yeni‘InstantMovies’ temalarına kadar muhteşem videoları kalıcı anılara dönüştürmek, onları şimdi Adobe Premiere Elements 10 ile izlemek kadar eğlenceli.

Arttırılmış pan ve zoom kabiliyeti, bir hikâyeye canlılık katar ve otomatikleştirilen seçenekler pan ve zoom işlemleriyle yüzleri bulma çözümlerinden faydalanır. Bitmiş projelerin paylaşımı, Facebook ve YouTube’a doğrudan yükleme seçeneklerinin yanı sıra kullanıcılara yüksek kaliteli HD filmleri yazdırma olanağı sunan AVCHD formatında dışarıya aktarmak daha kolay. Adobe Premier Elementsaynı zamanda ilk kez 64-bit Windows 7 kullanıcıları için arttırılmış performans sunuyor.

Tüm ortamlarınızı çabucak organize edin

Photoshop Elements 10 ve Adobe Premiere Elements 10’daki güç birleştirme ile düzenleyici, kullanıcılara dosyaları hassasiyetle organize ederek yönetme kabiliyeti sunuyor ve böylece kullanıcılar istedikleri şeyi bulmak için daha az vakit harcıyor. Yeni Konu Arama, içlerinde ne olduğuna dayalı olarak nesnenin etrafında bir kutu çizerek fotoğrafları bulmayı sağlıyor. Aynı zamanda tüm fotoğraf koleksiyonunu organize ve düzenli tutmak için yeni çoğaltılmış fotoğrafları arama kabiliyeti kullanıcılara hemen grup oluşturmaya ve ihtiyaç duymadıkları fotoğrafları silmeye yardımcı olur.

Photoshop Elements 10 ve Adobe Premiere Elements 10 kullanıcıları, Adobe’nin otomatik çevrimiçi yedekleme ve paylaşım (15,000 fotoğrafa kadar veya 4 saatlik DVD kalitesinde video) için 20 GB depolama alanının yanı sıra kapsamlı bir “nasıl yapılır”, sanat eserleri, şablonlar, film tema ve efektleri kütüphanesine erişimi de içeren entegre çevrimiçi servisleriElements Plus’ı da satın alabilirler. 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0