Android’li makinelere bir yenisi daha eklendi

GALAXY ailesinin yeni üyesi, hem fotoğraf makinesi, hem de akıllı telefon dünyasının en iyi özelliklerini tek bir cihazda bir araya getirdi. Fotoğrafçılık özelliklerini bir araya getiren cihazın 21x optik zoom özelliği, 16 milyon piksel BSI CMOS Sensör ve “Smart Pro” modu sayesinde kullanıcılar, birkaç kolay adımda yüksek kaliteli ve profesyonel fotoğraflar çekebiliyor.

Aynasız Fotoğraf Makineleri
Samsung Türkiye Smart Fotoğraf Makinelerini Tanıttı
Samsung Galaxy Note II Türkiye’de

Mobil alandaki uzmanlığını, fotoğraf makinesi konusundaki inovasyonuyla birleştiren Samsung bugün, iletişimde gün geçtikçe görselliğin öne çıktığı bir çağda, tüketicilerin iletişim kurma yöntemlerindeki değişime uyum sağlamak üzere hazırlanan yepyeni bir mobil cihaz kategorisini tanıtıyor: GALAXY Camera.

GALAXY Camera with logo - Android’li makinelere bir yenisi daha eklendi

GALAXY ailesinin yeni üyesi, hem fotoğraf makinesi, hem de akıllı telefon dünyasının en iyi özelliklerini tek bir cihazda bir araya getirdi. Fotoğrafçılık özelliklerini bir araya getiren cihazın 21x optik zoom özelliği, 16 milyon piksel BSI CMOS Sensör ve “Smart Pro” modu sayesinde kullanıcılar, birkaç kolay adımda yüksek kaliteli ve profesyonel fotoğraflar çekebiliyor. GALAXY Camera, akıllı telefon dünyasının özelliklerinden ise 3G/4G bağlantı, internet tarayıcı desteği, Google Play Market ve Samsung Apps üzerinden 600 binden fazla uygulamaya erişim sağlıyor ve bu özelliklerin hepsi, son sürüm Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemiyle bir arada sunuluyor.

Tüm bu özelliklere parlak 4.8 inç HD Süper Net LCD Ekran üzerinden ulaşılabiliyor. Böylece kullanıcılar, avuç içiyle görüntü çekebilecek ve bunları düzenleyebilecekler. Hareket halinde daha rahat kullanım sağlamak amacıyla GALAXY Camera aynı zamanda kullanıcıların “Zoom Yap” ve “Çek” gibi bir dizi komutu sesle vermelerini sağlayan bir Sesli Kumanda opsiyonuna da sahip.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0