Bu Canon modelleri Avrupa bileti hediyeli!

Canon Eurasia, ‘Canon’um elimde, Avrupa biletim cebimde’ kampanyasıyla EOS M3, EOS M10 ve EOS 750D modellerinden birini alan herkese 2 kişilik gidiş-dönüş Avrupa uçak bileti hediye ediyor.

‘Fotoğrafçılar için depolama çözümleri’ Seminerleri
Nikon, Galatasaray’a sponsor oldu!
Fujifilm Türkiye ofisi açıldı

Canon Eurasia, ‘Canon’um elimde, Avrupa biletim cebimde’ kampanyasıyla EOS M3, EOS M10 ve EOS 750D modellerinden birini alan herkese 2 kişilik gidiş-dönüş Avrupa uçak bileti hediye ediyor. 1 Mayıs-30 Haziran arasında geçerli kampanyadan yararlananlar Londra, Paris, Roma, Viyana gibi şehirlerde tatilini fotoğraflarla ölümsüzleştirecek.

1462265966_canonUçak biletini kazanmak için fotoğraf meraklılarının kutuların içindeki kampanya kodunu canon.com.tr/ucakbiletimcebimde adresine girmeleri yetiyor. Kampanya Türkiye genelinde kampanya uygulayıcısı olan yetkili Canon satış noktalarından satın alınan üç model için geçerli olacak. Bu ürünleri satın alan tüketiciler, İstanbul, İzmir ve Ankara hava limanlarından Amsterdam, Londra, Paris, Berlin, Roma, Atina, Viyana, Brüksel, Budapeşte, Münih ve Milano hava limanlarına ekonomi sınıfı çift kişilik gidiş-dönüş uçak bileti promosyonundan faydalanabilecek.

Kampanya detayları ve kampanya katılım koşulları www.canon.com.tr/ucakbiletimcebimde adresinde bulunuyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0