Canon Connect Station CS100

Canon Connect Station CS100

Canon, tüm fotoğraf ve filmleri tek bir noktada depolama, görüntüleme ve paylaşmanın en kolay yolunu buldu. Yeni depolama cihazı Connect Station CS100’e görüntü aktarmak için NFC özellikli fotoğraf makinesi veya telefonu dokundurmak yetiyor.

LaCie DJI Copilot ilk izlenimler…
Iomega Mac Kullanıcıları İçin Üretti
SanDisk yeni SSD’leri duyurdu

Canon, tüm fotoğraf ve filmleri tek bir noktada depolama, görüntüleme ve paylaşmanın en kolay yolunu buldu. Yeni depolama cihazı Connect Station CS100’e görüntü aktarmak için NFC özellikli fotoğraf makinesi veya telefonu dokundurmak yetiyor. CS100, 1TB’a kadar tüm içeriği saklayarak görüntülerin hangi hafıza kartı veya cihazda olduğunu hatırlama endişesini de geride bırakıyor

living02_EURNFC özelliği yetiyor

Tüm fotoğraf ve videolarınızı NFC donanımlı Canon fotoğraf makineleri ve kameralarından tek bir tuş dokunuşuyla kolayca içe aktarabilirsiniz. Ayrıca favori içeriklerinizi çeşitli cihazlardan Connect Station CS100'e aktarabilirsiniz. Diğer fotoğraf makineleriyle yaptığınız çekimleri bir USB kablosuyla bağlanarak veya doğrudan hafıza kartından içe aktarabilirsiniz. Akıllı telefon veya tabletlerle yapılan plansız çekimleri Wi-Fi kullanılarak, bir web tarayıcısı aracılığıyla aktarabilir, tüm fotoğraf ve videolarınızı bir arada arşivlemeyi hiç olmadığı kadar kolaylaştırabilirsiniz.

Fotoğraflara TV’den bakın

Tatillerinizden veya düğününüzden özel anlarınızı, Connect Station CS100'da topladıktan sonra evinizde aileniz ve arkadaşlarınızla o anları yeniden yaşamanın tadını çıkarabilirsiniz. Connect Station CS100'ü, HDMI aracılığıyla büyük ekranlı televizyonlara bağlayabilir ve fotoğraf ve videolarınızı göz alıcı full HD çözünürlüğünde izleyip, hak ettikleri kalitede tadını çıkarabilirsiniz.  Ayrıca gündelik hayatta istediğiniz zaman akıllı telefonunuz, tabletiniz veya bir web tarayıcısı aracılığıyla bilgisayarınızdan albümlerinizi kablosuz olarak gözden geçirebilirsiniz. 

TV’de albüm yapın

Connect Station CS100 ayrıca görüntü kitaplığınızı televizyonunuz üzerinden kolayca düzenlemenize de imkan tanıyor Özel kızılötesi uzaktan kontrolü kullanarak içeriği tarih sırasına göre izleyebilir veya temalı albümler oluşturabilirsiniz. 

canon_cs100Sosyal medyada paylaşılabilir

Connect Station CS100 ile arkadaşlarınız ve aileniz maceralarınızı kolayca takip edebilir. Connect Station CS100, Canon Image Gateway üzerinden fotoğraf ve videolarınızı çeşitli sosyal medya siteleriyle paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde, Canon'un bulut tabanlı görüntü yönetim platformu irista'yı kullanarak da herkesin her yerden sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz. Albümlerinizi tam çözünürlükte diğer Connect Station CS100 depolama cihazlarına gönderebilir, bu şekilde dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşarak, onların istedikleri zaman izlemelerini ve baskı almalarını sağlayabilirsiniz. Üstelik depolanan fotoğraflarınızı bilgisayara ihtiyaç duymadan, kablosuz LAN uyumlu bir yazıcıyla bağlandığınız PictBridge'den yazdırabilirsiniz. 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0