Canon Connect Station CS100

Canon yeni aktarım cihazı Connect Station CS100 adlı ürünü duyurdu. Fotoğraf makineniz, akıllı telefonunuz veya diğer cihazlarınızdaki fotoğraf ve filmlerinizi Connection Station 1 TB sabit sürücüsünde bir araya getirebilirsiniz.

Kablosuz fotoğraf aktarma
Yeni nesil kablosuz ağ çözümü AirStation 1750
Toshiba FlashAir Wi-Fi SDHC Kart

Canon yeni aktarım cihazı Connect Station CS100 adlı ürünü duyurdu. Fotoğraf makineniz, akıllı telefonunuz veya diğer cihazlarınızdaki fotoğraf ve filmlerinizi Connection Station 1 TB sabit sürücüsünde bir araya getirebilirsiniz. Fotoğraf ve filmleri kolayca bulup, görüntüleyip paylaşabilirsiniz. Fotoğraflarınızı Connect Station'ınız aracılığıyla kablosuz yazıcınızda doğrudan görüntüleyebilir, bastırabilir ve akıllı telefon veya tabletinizde bir web tarayıcısıyla içeriği görebilirsiniz.

canonst - Canon Connect Station CS100

NFC fotoğraf makinenizi yalnızca bir kez dokundurarak son maceralarınızı aktarın ya da telefon, tablet veya hafıza kartınızdan kolayca görüntü yükleyin. Ardından TV'nizde Full HD ile görüntülerin keyfini çıkarın ve arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak paylaşın. NFC ve Wi-Fi kablosuz teknolojileri destekleyen ürün TV’nize HDMI kablosu ile bağlanabiliyor. 1TB’lık dahili hafızasına yükleyebileceğiniz fotoğrafları sosyal ağlarınızda veya diğer bir Connect Station'da hızlı ve kolayca paylaşabilirsiniz. İçeriği kolayca paylaşmak için Flickr, Facebook, Google ve irista gibi bulut hizmetlerine veya sosyal medyaya yükleyebilirsiniz. Connect Station telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınızda tüm fotoğraflarınızı görebileceğiniz şekilde ev ağınızda da çalışır.

Yeni Mesaj

YORUMLAR

WORDPRESS: 0