Pro Light Multipro-120 PL

Pro Light Multipro-120 PL

Manfrotto Pro Light Multipro-120 PL sırt çantası çoklu kullanım şekli sunarak kullanıcısına üst düzey performans sunar. Büyük yan cepleri sayesinde filtreler, hafıza kartları, flaşlar vb ekipmanlar veya kişisel eşyalar taşınabilir.

İnceleme: Lowepro M-Trekker BP150
Lowepro PhotoStream RL 150
Manfrotto Pro Light Revolver

Manfrotto Pro Light Multipro-120 PL sırt çantası çoklu kullanım şekli sunarak kullanıcısına üst düzey performans sunar. Pro Light Multipro-120 PL çok özellikli kullanıma uygun kompakt  sırt çantası ana bölme üzerinden ekipmana ulaşma şansı verdiği gibi alternatif olarak yandan erişim yapmanıza da olanak sağlar.

manf1

Büyük yan cepleri sayesinde filtreler, hafıza kartları, flaşlar vb ekipmanlar veya kişisel eşyalar taşınabilir. Arka bölmenin sahip olduğu genişleyebilme özelliği ekipmanın ve eşyaların kullanıma göre yerleşebilmesi ve taşınabilmesi için oldukça önemli bir detaydır.  Çantanın içine DSLR üzerine takılı 70-200mm’e kadar lens, 3-4 adet ek lens, flaş ve aksesuarlar yerleştirilebilir. Çantanın özel yastıkçık destekli koruyucu bölmeleri sayesinde ekipmanı güvenle taşınabilir. EVA Dolgu ile destekli askı kayışları sayesinde bedene taşımada üstün rahatlık sağlar.

MBPLMTP120_highlight_02

Anatomik kontur, ergonomik göğüs kayışı ve çıkartılabilir bel kayışı sayesinde kullanıcısına maksimum konfor sağlar. Tüm hava koşullarına karşı koruma için çift taraflı koruyucu bulunmaktadır. Koruyucunun siyah tarafı direkt güneş ışığından korurken, gümüş renkli tarafı yağmura karşı koruma sağlar.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0