Canon PowerShot SX620 HS

Canon PowerShot SX620 HS

Canon yeni 25x optik zoomu ile fotoğraf meraklılarını aksiyona daha da yakınlaştırmak üzere tasarlanan kompakt süperzum fotoğraf makinesi PowerShot SX620 HS’i tanıttı.

Full frame kompakt Leica Q
DJI Phantom 3 duyuruldu
Nikon Coolpix P7800 ve Coolpix S02

Canon yeni 25x optik zoomu ile fotoğraf meraklılarını aksiyona daha da yakınlaştırmak üzere tasarlanan kompakt süperzum fotoğraf makinesi PowerShot SX620 HS’i tanıttı. Bu şık fotoğraf makinesi, 20,2 Milyon piksel CMOS sensörü ve DIGIC 4+ işlemcisi sayesinde değerli anlarınızı bir akıllı telefon enstantanesinin yakalayamayacağı kadar incelikle kayda geçirmeniz için tasarlandı.

1463386723_PowerShot_SX620_HS_BK_FRT_Flash_UPHareketli çekimlerde net görüntü

PowerShot SX620 HS, yeni ultra geniş açılı lensi ve ZoomPlus teknolojisi ile 50x seviyesine kadar genişletilebilen 25x optik zoomuyla etkili çekimler yapabileceğiniz şekilde tasarlandı. Hareket halinde çekim yaptığınız zaman, sekiz Akıllı Görüntü Sabitleyici her senaryoya uyum göstererek konularınızın detay bakımından zengin ve net olmalarını sağlar.

Anında film hazırlayın

PowerShot SX620 HS size Full HD videolar çekme özgürlüğü tanır, dolayısıyla sizin için önemli olayları sonsuza kadar izleyip yeniden yaşayabilirsiniz. Dinamik IS özelliği videolarınızı gerek yüksek zoom değerleriyle gerek elde çekim yaparken her zaman dengeli tutarak her karede görsel denge sunar. Öykü Anları fotoğraflarınızı ve kliplerinizi birleştirerek tatilinize ve ailenizle geçirdiğiniz anlara dair anılarla dolu enstantaneler oluşturur.

1463386729_PowerShot_SX620_HS_RED_BCKBalık Gözü ve Minyatür efekti

Sanatsal bir dokunuş katan Yaratıcı Çekim modu, fotoğraflarınıza Balık Gözü Efekti ve Minyatür Efekti gibi şık efektler ve filtreler ekler ve bu efekt ve filtrelerle aynı resmin orijinaline ek olarak beş farklı versiyonunu üreterek, kitaplığınızda saklamaya değer ilginç çekimler sunar.

İster tatillerinizde ister bir şehri keşfe çıktığınızda, çekimlerinizi kolayca paylaşabilmek için Dinamik NFC ile akıllı cihazlara anında bağlanabilir ve fotoğraflarınızı Camera Connect uygulaması aracılığıyla paylaşabilir veya Wi-Fi’yi kullanarak Canon’un irista’sı dahil çeşitli bulut tabanlı hizmetlere doğrudan yükleyip burada saklayabilirsiniz. Doğrudan yükleme yapmanız ve yeni paylaşım yollarından yararlanmanız için PowerShot SX620 HS, Canon Connect Station CS100 ile de uyumludur.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0