Canon’dan iki yeni superzoom kompakt

Canon’dan iki yeni superzoom kompakt

Canon PowerShot serisine PowerShot SX540 HS ve PowerShot SX420 IS olmak üzere iki yeni süperzoom kompakt fotoğraf makinesi eklediğini duyurdu. PowerShot SX540 HS modeli 50x optik, PowerShot SX420 IS modeli ise 42x optik zoom özelliğine sahip.

Cyber-shot ailesine 3 yeni model
Canon PowerShot N
Sony HX99

Canon PowerShot serisine PowerShot SX540 HS ve PowerShot SX420 IS olmak üzere iki yeni süperzoom kompakt fotoğraf makinesi eklediğini duyurdu. PowerShot SX540 HS modelinde, sahip olduğu güçlü 50x optik zoomlamanın ve ultra geniş açılı lensin en iyi şekilde kullanılabilmesi için inanılmaz bir düşük ışık performansı ve tam yaratıcı kontrol kapasitesi bulunuyor. PowerShot SX420 IS modeli DIGIC 4+ ile birlikte etkileyici bir 42x zoom lensi, 20 milyon piksel sensör ve otomatik ve basit yaratıcı özelliklerin yanı sıra kolay paylaşım için Dinamik NFC özellikli Wi-Fi işlevi sunuyor.

PowerShot SX540 HS FSL - Canon’dan iki yeni superzoom kompaktZoomPlus ile iki kat yakın: PowerShot SX540 HS

PowerShot SX540 HS modelinde bulunan bir DIGIC 6 işlemci ve 20,3 milyon piksel sensör, tüm anılarınızın inanılmaz netlikle yakalanmasını garantiliyor. Yüksek hassasiyetli sensörü harika düşük ışık çekimleri sunarken 50x optik zoomu aksiyona yakınlaşmanızı ve karmaşık detayları yakalamanızı sağlıyor. ZoomPlus özelliği ile zoom kapasitesini çözünürlük kaybı yaşamadan dijital olarak iki katına da çıkartabilir; ister uzaktaki binaların çekimleri ister stadyum arkasından yapılan çekimler olsun, istediğiniz her şeye ulaşabilirsiniz.

Geliştirilmiş Zoom Kadrajlama Yardımcısı uzun zoom kullanırken konunuzun takibini güvenceye almanız için, bir dengeleme modunu aktifleştirir ve fotoğraf makinesi merkezde ve odakta kalmanızı sağlarken konunuzu kolayca seçip kadrajlanmanıza imkan tanır. 24mm ultra geniş açılı lens etkileyici şehir ve engin doğa manzarası çekimleri yapabilmeniz için kareye çok daha fazla şey sığdırmanıza yardımcı olur. Özellikle seyahat anılarınızı arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmanız için ideal bir özelliktir.

Çekimleri videoya çeviriyor

PowerShot SX540 HS, özellikle hevesli film yapımcıları için, MP4 formatında Full HD video çeker ve 5 eksenli Dinamik IS’yi kullanarak hareket halinde yaptığınız çekimlerin her zaman dengeli olmasını garantiler. Üzerinde çok durup vakit kaybetmek istemediğiniz videolarınızdaki görüntüler ve klipler Öykü Anları işlevi tarafından seçilen bir tarihe veya kişiye göre akıllı bir şekilde analiz edildikten sonra birleştirilir ve izleyip paylaşabileceğiniz bir video haline getirilir. 

PowerShot SX420 - Canon’dan iki yeni superzoom kompaktCep boyutlu güçlü performans: PowerShot SX420 IS

Kompakt bir gövdede bir araya getirilen 42x optik zoom, ZoomPlus ve ultra geniş açı lensiyle PowerShot SX420 IS, ister gündelik enstantaneler ister nefes kesici seyahat fotoğrafları olsun, her türlü etkinliğin kolayca yakalanması için ideal bir fotoğraf makinesi. 20 milyon piksel sensör ile DIGIC 4+ işlemcinin birlikte çalışması sayesinde görüntü kalitesinden asla taviz verilmez ve Akıllı IS sayesinde fotoğraflarınız ve HD videolarınız, bulanıklıktan eser olmadan tüm detaylarıyla gösterilir. Minyatür Efekti ve Balık Gözü Efekti dahil çok sayıda Yaratıcı Filtre seçeneğiyle anında özgün eserler yaratabilirsiniz. 7,5cm (3,0”) LCD ekran ile videolarınızı ve fotoğraflarınızı rahat bir şekilde gözden geçirebilir ve ergonomik sapı sayesinde makinenizi sağlam bir şekilde kavrayıp her koşulda konunuzu dengeli bir şekilde kayda geçirebilirsiniz.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0