Panasonic LUMIX FT5

Panasonic’in yeni kompakt fotoğraf makinesi LUMIX FT5 şirketin şimdiye kadar ürettiği en dayanıklı kompakt fotoğraf makinesi olma özelliğini taşıyor. LUMIX FT5 ile dalış yaparken, kaya tırmanışı yaparken, yabancı bir yerin dolambaçlı yollarını keşfederken, fotoğraf makinenizin tüm zorlu koşullara dayanıklılığından endişe duymazsınız.

Pentax Ricoh WG30
Sony Cyber-shot HX300
Nikon Coolpix AW130

Panasonic’in yeni kompakt fotoğraf makinesi LUMIX FT5 şirketin şimdiye kadar ürettiği en dayanıklı kompakt fotoğraf makinesi olma özelliğini taşıyor. LUMIX FT5 ile dalış yaparken, kaya tırmanışı yaparken, yabancı bir yerin dolambaçlı yollarını keşfederken, fotoğraf makinenizin tüm zorlu koşullara dayanıklılığından endişe duymazsınız. 13 metre derinliğe kadar suya, 2 metreye kadar düşmeye, -10 dereceye kadar donmaya ve 100 kg basınca dayanıklı olan LUMIX FT5, makinelerin sert adamı.

LUMIX FT5 - Panasonic LUMIX FT5

LUMIX FT5, macera arayanlar ve her zaman her yerde yaşadıkları inanılmaz anları belgelemek isteyenler için üretildi. Etkileyici görüntü kalitesi, üstün özellikleri, düzgün, dayanıklı ve eğlenceli tasarımı ile FT5 nefes kesen anları yakalamak için mükemmel bir arkadaş. Üstelik bu anların suyun altında, dağın tepesinde veya çölde olması hiç fark etmez!

Gelişmiş video çekimi

LUMIX FT5, Full HD çözünürlükte AVCHD formatında 1920×1080 film kaydına ve Dolby Digital Creator ile yüksek ses kalitesine olanak veriyor. Fotoğraf makinesini iki elinizle kullandığınız zor şartlarda, ekstra bir ayar yapmak zorunda kalmadan özel bir düğme ile çekim yapabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra, film kayıtlarında iA modu bulunuyor. Power O.I.S (optik görüntü sabitleyici), aktif mod ile birlikte hareket halinde ve zorlu yerlerdeki çekimlerde oluşabilecek titremeleri engelliyor.

16 milyon piksel

LEICA DC-VARIO ELMAR objektif (4,6 zoom ile 28 mm geniş açılı), Full HD, 1920×1080 (50p) ve 3 inçlik LCD ekran özellikleri ile FT5 iyi bir performans gösteriyor. Ayrıca 16,1 milyon piksel yüksek hassasiyetli sensörü, yeni Venus Engine görüntü işlemci, zaman aralıklı kayıt ve yüksek hızlı seri çekim özelliği, bu fotoğraf makinesinin sadece sağlam değil aynı zamanda akıllı bir makine olduğunun da kanıtı.

Tek tuşla kolay Wi-Fi bağlantısı

LUMIX FT5, NFC ile tek tuşla Wi-Fi bağlantısı sağlıyor ve LUMIX Remote uygulamasıyla siz makineden uzaktayken dahi fotoğraf çekilmesini sağlıyor. Bu sayede artık daha da uzak yerlerden fotoğraf çekebileceksiniz. LUMIX uygulamasını telefonunuza yükleyin ve LUMIX FT5 teknenin aşağısından sarkarken telefonun ekranını vizör gibi kullanarak inanılmaz fotoğraflar çekebiliyorsunuz. Ayrıca, GPS özelliği sayesinde fotoğrafın çekildiği yeri de etiketleyebilirsiniz. Wi-Fi bağlantısının diğer avantajları arasında 1 GB bulut depolama, yükleme ve yedekleme, büyük ekranda görüntülemek için TV bağlantısı ile kablosuz yazıcılara aktarım özelliği bulunuyor.

LUMIX FT5, KDV dahil 1.599 TL’lik tavsiye edilen tüketici fiyatıyla Nisan ayında satışa çıkıyor.

 

Yeni Mesaj
Büyük Mesaj

YORUMLAR

WORDPRESS: 1
  • Oldukça şık bir cihaz. “13 metre derinliğe kadar suya, 2 metreye kadar düşmeye, -10 dereceye kadar donmaya ve 100 kg basınca dayanıklı” bu özellikler gerçekten inanılmaz. Teşekkürler