Canon’dan dört yeni kompakt

Canon kompakt fotoğraf makinesi serisine dört yeni model ekledi. Koleksiyonda artık üç adet yüksek zoom aralıklı IXUS fotoğraf makinesi ve bir yeni PowerShot modeli de var. Serinin en yeni üyeleri, IXUS 255 HS, IXUS 135 ve IXUS 132 fotoğraf makinesi ve yeni PowerShot modeli A2500 oldu.

Canon EOS M’de 400mm’yi denedik
Canon iki yeni DSLR duyurdu
Canon Aynasızını M2 ile Güncelledi

Canon kompakt fotoğraf makinesi serisine dört yeni model ekledi. Koleksiyonda artık üç adet yüksek zoom aralıklı IXUS fotoğraf makinesi ve bir yeni PowerShot modeli de var.

canon4 - Canon’dan dört yeni kompakt

Canon, pazarda standartları belirleyen kompakt fotoğraf makinesi serisine dört yeni model eklediğini duyurdu. Serinin en yeni üyeleri, IXUS 255 HS, IXUS 135 ve IXUS 132 fotoğraf makinesi ve yeni PowerShot modeli A2500 oldu.

Yeni IXUS modelleri 255 HS, IXUS 135 ve IXUS 132 kendine özgü tasarımlarını Canon'un büyük ilgi gören görüntüleme ve lens teknolojileriyle birleştirerek çarpıcı sonuçlar sunuyor. Yeni giriş seviyesi modeli PowerShot A2500 ise, yanınızda her yere götürebileceğiniz ve ailenizin her ferdi tarafından rahatlıkla kullanılabilecek modern, kompakt ve ekonomik tasarımıyla dikkat çekiyor.

Popüler sosyal ağlara kolayca görüntü yükleme

Kullanıcıların görüntülerini veya video kliplerini arkadaşları, aileleri ve takipçileriyle paylaşmasını kolaylaştırmak için tasarlanan IXUS 255 HS ve IXUS 135 Canon'un gün geçtikçe genişleyen Wi-Fi özellikli fotoğraf makineleri serisinin en yeni üyeleri. Bu yeni modeller, akıllı telefonlara ve tabletlere kolaylıkla bağlanabilmesi sayesinde popüler sosyal ağlara görüntü yüklemeyi kolaylaştırıyor. Ayrıca mobil GPS bağlantısı sayesinde kullanıcılar görüntülerine konum bilgilerini etiketleyerek gece hayatı ve tatil mekanlarını takip edebiliyor. Bu fotoğraf makineleri, Wi-Fi bağlantısıyla akıllı telefonlara veya tabletlere kablosuz olarak bağlanabiliyor ve makinedeki çekimler Canon'un CameraWindow uygulaması aracılığıyla Facebook, Twitter veya YouTube'a yüklenebiliyor.

Giriş seviyesi modellerden geliştirilmiş modellere kadar Canon’un kompakt fotoğraf makinesi serisinin tamamı, kullanıcıların paylaşmaktan gurur duyacağı yüksek kalitede görüntüler ve videolar çekmelerini kolaylaştırıyor. IXUS 135, IXUS 132 ve PowerShot A2500'ün 16 Milyon piksel sensörü Canon’un DIGIC 4 görüntü işlemcisiyle birlikte çalışarak minimum parazitli ve doğal renklere sahip poster boyutlu görüntüler üretiyor. Bu modeller aile buluşmaları, tatil çekimleri ve gündelik çekimler için ideal seçimler.

IXUS 255 HS'de 12.1MP CMOS sensör ve DIGIC 5 işlemcisiyle Canon’un geliştirilmiş HS Sistemi bulunuyor. HS Sistemi bu modelin, flaş kullanmaya ihtiyacı duymadan, harika bir düşük ışık performansı göstermesine, kusursuz gün batımı, arkadaşlarla akşam veya gece gezmesi veya aile buluşması çekimleri yapabilmesine imkan tanıyor.

IXUS 255 HS'nin ultra geniş açılı 24mm, 10x optik zoomu, kullanıcıların aksiyona daha da yakınlaşmalarına imkan tanıyor ve her ayrıntıyı kayda geçiriyor. IXUS 135 ve IXUS 132 modellerinin her ikisinde de cebinize rahatlıkla sığabilecek süper ince bir gövdede 28mm, 8x optik zoom özelliği bulunuyor. Akıllı IS özellikli geliştirilmiş optik Görüntü Sabitleyici teknolojisi, en zorlayıcı çekim ortamlarında bile, fotoğraf makinesi sarsıntısıyla mücadele etmek ve video çekimlerin pürüzsüz, fotoğrafların net olması için yedi farklı mod arasından bir seçim yapıyor. Yeni modellerin hepsinde ZoomPlus teknolojisi var. Bu teknoloji görüntü ayrıntısını korumakla beraber lensin erişimini yaklaşık iki katına çıkaran yüksek kaliteli dijital zoom imkanı sunuyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0