Samsung WB250F

Samsung’un Smart Camera 2.0 özellikleriyle donatılmış, çok daha akıllı bir kullanım sunan yeni WB250F smart fotoğraf makinesi Türkiye’de satışa sunuldu. WB250F, yüksek optik performansı gelişmiş bağlantı özellikleriyle bir araya getiriyor.

Full frame kompakt Leica Q
Lomography’den analog severlere…
Canon PowerShot SX70 HS

Samsung’un Smart Camera 2.0 özellikleriyle donatılmış, çok daha akıllı bir kullanım sunan yeni WB250F smart fotoğraf makinesi Türkiye’de satışa sunuldu.

WB250F white - Samsung WB250F

WB250F, yüksek optik performansı gelişmiş bağlantı özellikleriyle bir araya getiriyor. Yeni Samsung WB250F; 899 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ile tüketiciye sunuluyor.  WB uzun mesafeli zoom serisinin yeni, gözde fotoğraf makinesi kullanıcıya şık ve klasik tasarımlı bir fotoğraf makinesiyle, yüksek kalitede fotoğrafları zahmetsiz bir şekilde çekme olanağı sunuyor. WB250F’nin (ve WB200F’nin) optik performansı sayesinde 18 kata kadar optik zoom yapılabiliyor ve 14.2 milyon piksel BSI CMOS (WB250F) veya CCD (WB200F) sensör ve 24mm geniş açı lens ile kaliteli fotoğraflar kolayca çekilebiliyor. Klasik bir tasarıma sahip olan WB250F, dokunmatik LCD ekran ve beş yönlü navigasyon tuşlarından oluşan hibrid bir dokunmatik arayüz içeriyor. Bu sayede kullanıcılar, cihazı kendi tercihlerine göre kontrol edebiliyor. Cihazdan en iyi şekilde faydalanmak isteyen kullanıcılar, tam manuel mod seçeneğini tercih ederek fotoğraf makinesinin tüm ayarlarını yönetebiliyor.

Smart Camera 2.0 dünyası

Samsung inovatif Wi-Fi teknolojisine yeni özellikler ekledi ve beğeni toplayan Smart Fotoğraf Makinelerini daha da geliştirerek Smart Camera 2.0’ı ortaya çıkardı. “Tek Tuş” konsepti sayesinde internet bağlantılı cihazlar kesintisiz olarak internete bağlanabiliyor. AutoShare özelliği fotoğrafların çekildiği anda Wi-Fi bağlantısı sayesinde eş zamanlı olarak bir akıllı telefona ve/veya tablete gönderilmesini ve burada kaydedilmesini sağlarken; Wi-Fi bağlantısını otomatik olarak devreye sokmak için cihazın Direct Link tuşuna dokunmak yeterli oluyor. Kullanıcı, en çok tercih ettiği kablosuz bağlantı fonksiyonunu Direct Link tuşuna önceden atayabiliyor.

Yeni Mesaj
Büyük Mesaj

YORUMLAR

WORDPRESS: 0