Canon’dan 3 yeni el kamerası

Canon, LEGRIA HF R Serisi’ne üç yeni kamera modeli ekledi; LEGRIA HF R68, LEGRIA HF R66 ve LEGRIA HF R606. Yeni modellerle tatilde veya partilerde full HD kalitesinde çekilen en özel anlar, hem izlenecek hem de paylaşılabilecek.

Polaroid Cube Kamera
Cyber-shot ailesine 3 yeni model
Canon PowerShot G1 X’i Tanıttı

Canon, LEGRIA HF R Serisi’ne üç yeni kamera modeli ekledi; LEGRIA HF R68, LEGRIA HF R66 ve LEGRIA HF R606. Yeni modellerle tatilde veya partilerde full HD kalitesinde çekilen en özel anlar, hem izlenecek hem de paylaşılabilecek.

LEGRIA+HFCanon’un full HD video sistemiyle yüksek kaliteli DIGIC DV4 işlemcisini bir araya getiren yeni kameralar, tatillerden partilere veya okul etkinliklerinde favori anları olağanüstü detaylarla kayda geçirmeyi sağlıyor. 57x geliştirilmiş zum kapasiteli bir 32x optik zum donanımına sahip modeller birbirinden çok farklı sahneleri, yakındaki veya uzaktaki konuları çekebilme özgürlüğü sunuyor.
Zum Çerçeveleme Yardımcısı'nın sunduğu güçlü zumlama kapasitesi sayesinde ailenin her anını takip edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken özel arama tuşunu basılı tutmak… Kamera yakınlaştırma yapmadan önce otomatik olarak uzaklaştırma yaparak konuyu yeniden bulmanıza yardımcı olur, her çekimin net olması garantidir. Akıllı IS, kamera sarsıntısını otomatik olarak azaltarak, aksiyona gönül rahatlığıyla yakınlaşmanıza imkan tanır.

Kalabalık aile çekimleri veya engin tatil manzaraları gibi her çekimde kareye daha fazla şey sığdırmanıza yardımcı olmak üzere Legria HF R68 modeline yeni bir geniş açı lensi dahil edildi. Bu lens, kameraya çabucak takılarak odak uzaklığı 26.9mm'ye indirilebiliyor ve kameranın genel görüş açısı genişletiliyor.

Yaratıcı video çekmek kolaylaştı

Yeni ve kullanımı kolay kayıt modlarıyla videolara çabucak ve kolayca yaratıcılık katılıyor. Ağır çekim kayıtla, hızı 1/2x oranında yavaşlatarak bir çocuğun attığı ilk golü tüm ayrıntısıyla yakalayıp yeniden izleyebilirsiniz veya aksiyonu 1200x oranına kadar hızlandırarak, tatillerinizdeki gün batımlarını veya maceralı sürüşlerinizi bir çırpıda tekrarlayabilirsiniz.

Dosya kilidiyle silinme riski bitiyor

Değerli anlarınızı kolayca belgelemenize yardımcı olmak üzere, ‘bebek modu’nda çektiğiniz videolar otomatik olarak özel bir albüme kaydedilir. Böylelikle videolarınızı sorunsuz bir şekilde oynatabilir ve sevdiklerinizle anında paylaşabilirsiniz. Anılarınızın yanlışlıkla silinmesinin önlemek için dosya kilitleme işlevini kullanabilir, dosyalarda silme veya düzenleme yapılmasını önleyebilirsiniz. Böylelikle çocuklarınız en sevdiğiniz anları hiçbir risk olmadan izleyebilir.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0