Sony Cyber-shot RX100 III

Sony Cyber-shot RX100 III

Sony’nin Cyber-shot ailesine yeni eklenen üyesi RX100 III, küçük boyutuna sığdırdığı büyük özellikleri ile profesyonel çekim kalitesini kompakt bir makinede sunuyor. Cyber-shot RX100 III, parlak, geniş açılı ZEISS Vario-Sonnar T* 24-70mm F1.8-2.8 objektifle geliyor.

Canon PowerShot SX620 HS
Samsung WB150F
RICOH GR III

Sony’nin Cyber-shot ailesine yeni eklenen üyesi RX100 III, küçük boyutuna sığdırdığı büyük özellikleri ile profesyonel çekim kalitesini kompakt bir makinede sunuyor. Cyber-shot RX100 III, parlak, geniş açılı ZEISS Vario-Sonnar T* 24-70mm F1.8-2.8 objektif, ZEISS T* kaplamalı, net, gizlenebilir OLED Tru-Finder vizör, 20,1 milyon piksellik arka aydınlatmalı 1.0-tip Exmor R CMOS sensör ve güçlü BIONZ X işlemci, XAVC S desteği ile 50 Mbps yüksek bit hızlı Full HD video çekimi, kolay özçekimler için eğilebilir LCD ekranı gibi özellikleriyle kullanıcıların vazgeçilmezi olacak.

RX100III

Hafiflik ve güzel bir görünüm sağlamak için dayanıklı, taşıması kolay, alüminyumdan yapılan Cyber-shot RX100 III, ZEISS Vario-Sonnar T* 24-70mm F1.8-2.8 objektife sahip. Cyber-shot RX100 III’e yapılan bir diğer ekleme ise, fotoğraf makinesini gözünüze tuttuğunuzda parlak, detaylı izleme sunan yüksek kontrastlı gizlenebilir OLED Tru-Finder vizör. Vizörün optik yüzeyleri arasında, yansımayı önemli ölçüde azaltan ve köşeden köşeye olağanüstü netlik sunan bir ZEISS T* kaplama da bulunuyor. Aynı zamanda, vizör ile monitör arasında otomatik geçiş imkânı veren kullanışlı bir göz sensörü de bulunuyor.

Fotoğraf makinesindeki sarsılmanın etkilerini en aza indiren Akıllı Aktif Mod sayesinde, elde çekilen video görüntülerini izlemek daha da büyük bir keyif haline geliyor. Kadraj analiz teknolojisi ve 5 eksenli sabitleme ilk defa RX100 serisinde bir araya getirilerek yürürken yaptığınız elde çekimlerde dahi daha sarsıntısız videoları güvence altına alıyor.

RX100III

Yeni eklenen 4K fotoğraf çıkışı ise fotoğrafların 4K televizyonlarda görüntülenmesine imkân veriyor. Yüksek çözünürlüklü görüntüler HDMI veya Wi-Fi üzerinden aktarılabilirken Triluminos Colour desteği ise uyumlu BRAVIA TV modelleri üzerinde zengin ton ve dokuları güvence altına alıyor. RX100 ailesinde ilk defa piyasaya sürülen PlayMemories Camera Apps, gitgide büyüyen ücretsiz ve ücretli uygulama yelpazesi ile fotoğraf deneyiminizi daha da geliştiriyor. Yaratıcı efekt ve filtre, araç ve diğer seçenekleri ile fotoğraflarınızı kolaylıkla geliştirirken entegre NFC/ WiFi bağlanabilirliği de rahat müşteri deneyimini güvence altına alıyor.

Türkiye’de de satışa sunulan RX100 III 2499 TL tavsiye edilen satış fiyatı ile fotoğraf severlerin beğenisine sunuluyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0