Fujifilm XF1

Fujifilm XF1

Fujifilm bir süredir, tasarladığı fotoğraf makineleri ile fotoğraf severlerin dikkatini bu ürünlere çekmeyi başardı. Farklı bir tasarım ve retro görünüme sahip en yeni kompakt modeli ise XF1 oldu. Farklı çizgisi ile kendine özgü bir hayran kitlesi olacağına inandığımız XF1, 12 milyon piksellik 2/3inç (8.8x6.6mm) EXR-CMOS sensör kullanıyor.

63x Optik Zoomlu Sony H400
Fujifilm Instax Mini 70
Canon PowerShot G7 X – Ön İnceleme

Fujifilm bir süredir, tasarladığı fotoğraf makineleri ile fotoğraf severlerin dikkatini bu ürünlere çekmeyi başardı. Farklı bir tasarım ve retro görünüme sahip en yeni kompakt modeli ise XF1 oldu. Farklı çizgisi ile kendine özgü bir hayran kitlesi olacağına inandığımız XF1, 12 milyon piksellik 2/3inç (8.8×6.6mm) EXR-CMOS sensör kullanıyor.

XF1_Red

Hızlı işlemcisi ile pek çok işlemi kompakt fotoğraf makinelerine göre çok daha hızlı yapabiliyor. Üzerindeki 4x Fujinon objektif ile, 25-100mm’ye denk bir aralıkta zoom yapabiliyor. Diyafram değeri geniş açıda f/1.8, tele değerlerinde ise f/4.9 oluyor. OIS optik görüntü sabitleyici özelliğine sahip olan XF1, tam manuel kontrol imkanı da sunuyor. Satış fiyatının Amerika’da 500 dolar civarında olması bekleniyor.

XF1_Red_Up

Büyük Mesaj

YORUMLAR

WORDPRESS: 0