Samsung akıllı fotoğraf makinesi WB350F

Samsung akıllı fotoğraf makinesi WB350F

Samsung, şık bir görünüme ve güçlü optik zoom özelliğine sahip yeni bir akıllı fotoğraf makinesini satışa sundu. Samsung WB350F Smart Camera adıyla sunulan ürün, 16 milyon piksellik BSI CMOS sensöre sahip.

Pentax WG–10
Panasonic DMC-CM10
Nikon Coolpix W150

Samsung, şık bir görünüme ve güçlü optik zoom özelliğine sahip yeni bir akıllı fotoğraf makinesini satışa sundu. Samsung WB350F Smart Camera adıyla sunulan ürün, 16 milyon piksellik BSI CMOS sensöre sahip. Bu yeni sensör sayesinde de düşük ışıklı ortamlarda flaş kullanmadan daha iyi görüntüler sağlanabiliyor.

WB350F 005 Right Angle brown - Samsung akıllı fotoğraf makinesi WB350F

Samsung WB350F, yeni nesil NFC ve Wi-Fi bağlantı özellikleri sayesinde, çektiği fotoğrafları anında paylaşmayı tercih eden kullanıcılar için de uygun bir seçenek. Samsung'un yeni “Tag&Go” teknolojisine sahip olan WB350F, iki cihazın birbirine dokunması ile akıllı telefonlara anında ve kolayca bağlanabiliyor. Cihazın “Photo Beam” özelliği, kamerada görüntülenen fotoğrafları anında akıllı telefona aktarırken, “Auto Share” ile de görseller çekildikleri anda, eşzamanlı olarak yedekleniyor.

WB350F 003 Top white - Samsung akıllı fotoğraf makinesi WB350F

Kullanıcılar, bir diğer akıllı özellik Mobil Bağlantı / Mobile Link ile akıllı telefonlarına kopyalamak istedikleri fotoğrafları seçebiliyor ve görsel dosyalarını kolayca organize edebiliyor. “Remote View Finder/ Mobil Vizör modunda ise akıllı telefonlar, WB350F'ye kumanda etmek için kullanılabiliyor. Ayrıca cihaz üzerinden görsel dosyalarını doğrudan Dropbox'a yüklemek de bu akıllı fotoğraf makinesi ile mümkün. Video konusunda da yetenekli olan Samsung WB350F, saniyede 30 kare ile Full HD çekim yapabiliyor. 75,0 mm (3 inç) hVGA hibrit dokunmatik LCD ekranı ile çekilen görsellerin en iyi ortamda izlenmesini sağlayan cihaz, pratik arayüzü ile de kullanıcı dostu bir ürün.

Samsung’un yeni akıllı fotoğraf makinesi, şık ve güçlü donanımı akıllı özelliklerle birleştiriyor. Deri dokulu dış yüzeyi ile estetik açıdan da farklı olan ürün; beyaz ve kahverengi renk seçenekleriyle, 699 TL tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatı ile tüketiciye sunuluyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0