PowerShot D20: Macera için üretildi

Canon, dayanıklı ve güçlü özelliklere sahip PowerShot D20 modelini macera severlerin beğenisine sundu. Canon’un geliştirilmiş görüntüleme teknolojisinin sağlam ve sportif bir gövdeye yerleştirildiği PowerShot D20, su korumalı, darbeye, donmaya karşı dayanıklı ve toz geçirmez.

Canon EOS 6D’yi Kumbh Mela’da Test Ettik
Canon Aynasızını M2 ile Güncelledi
Canon EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM

Canon, dayanıklı ve güçlü özelliklere sahip PowerShot D20 modelini macera severlerin beğenisine sundu. Canon’un geliştirilmiş görüntüleme teknolojisinin sağlam ve sportif bir gövdeye yerleştirildiği PowerShot D20, su korumalı, darbeye, donmaya karşı dayanıklı ve toz geçirmez. Maceralara atılıp dağları tepeleri aşıp, mağaralardan geçip yeni dünyalar keşfetmek ve keşif fotoğraflarıyla geri dönmek için ideal bir seçim… Geliştirilmiş HS Sistemi dahil çok yönlü teknolojilerle donatılan PowerShot D20, zorlayıcı düşük aydınlatma altında bile kaliteli bir çekim yapabiliyor.

POWERSHOT D20 AMBIENT - PowerShot D20: Macera için üretildi

PowerShot D20’nin özünü Canon’un HS Sistemi oluşturuyor. 12.1 Milyon piksel, yüksek hassasiyette CMOS sensörünü DIGIC 4 görüntü işlemcisi ile birleştiren HS Sistemi sayesinde her koşulda, yüksek performans elde ediliyor. İster sualtında egzotik bir koyun güzelliklerini keşfe çıkın, isterseniz bir dağ trekkingi sonrasında dünyaya bir de tepeden bakın; yüksek kaliteli 28mm geniş açı lensi, o muhteşem manzaraları kendi bütünlüğü içinde yakalamanızı sağlıyor ve 5x zoom kullanıcıyı aksiyona daha fazla yaklaştırıyor. En zorlayıcı çekim koşullarında bile sabit videolar ve net fotoğraflar elde edilmesi için Akıllı IS sahneyi otomatik olarak analiz ediyor ve mevcut yedi farklı mod arasından optik Görüntü Sabitleyici için en uygun ayarları otomatik olarak seçiyor.

Yeni modellerde Sualtı Beyaz Ayarı’nın doğruluğu güçlendirildi ve kullanıcıların derinlikleri güzel doğal renklerle yakalayabilmeleri için hızlı ayar seçeneği eklendi. Harici flaş destekli opsiyonel WP-DC45 Sudan Koruma Kılıfı, gözü kara gezginlerin sınırları daha fazla zorlamalarına ve yeni bir dünyaya dalmalarına imkan tanımak için PowerShot D20’nin 40 m’ye kadar derinliklerde gizemli manzaraları keşfe çıkmasını sağlıyor.

POWERSHOT D20 BCK - PowerShot D20: Macera için üretildi

Her zaman ve her yerde çekime hazır

Kötü hava koşullarında dış mekan çekimine dayanıklı olan PowerShot D20, 10 metreye kadar derinliklerde sudan korumalı ve -10 °C’ye kadar donmaya dayanıklıdır. Aktif Ekran teknolojisi, kullanıcıların bazı fotoğraf makinesi işlevlerini makine gövdesine dokunmak suretiyle kumanda etmelerini sağlıyor ve böylelikle makinenin eldivenle kullanılmasını kolaylaştırıyor. Sağlam gövdeli PowerShot D20 aynı zamanda 1,5 m’ye kadar yüksekliklerden düşmeye ve darbelere karşı da dayanıklı… Çevre koşullarına dayanıklılığı sayesinde toz veya kum girişi engellenerek makine içindeki geliştirilmiş görüntüleme teknolojisi korunuyor.

 

Büyük Mesaj

YORUMLAR

WORDPRESS: 0