Canon’dan EOS R için özel tanıtım

Canon, yeni ürünü EOS R’ı düzenlediği özel bir etkinlikte tüketicilere tanıttı. 

Canon EOS R ve Uzaktan Kontrol
Canon EOS R
Canon RF Serisi için 6 yeni objektif duyurdu

Canon, yeni ürünü EOS R’ı düzenlediği özel bir etkinlikte tüketicilere tanıttı. Muhteşem bir sanat performansı ile de görsel şölene dönüşen etkinlikte fotoğraf tutkunları EOS R’ın öne çıkan özelliklerini deneyimleme imkânı buldu.

Canon EOSR Etkinlik Gorsel 9 - Canon’dan EOS R için özel tanıtım

Büyüleyici bir sanat performansıyla da taçlandırılan etkinlikte ziyaretçiler, ürün sunumunun ardından fotoğraf ve video çekimleri için özel olarak hazırlanan sahnelerde EOS R’ın çekim kabiliyetlerini, karanlık ortamlarda hızlı, yüksek netlikte odaklanma gibi öne çıkan özelliklerini deneyimleme fırsatı buldu. Etkinlik boyunca gerçekleştirilen performans, EOS R’ın teknik özelliklerinin testi için ilginç bir ortam sundu. Dünyanın en hızlı otomatik ve -6EV gibi çok düşük ışıklandırmada en yüksek odaklanma kapasitesine sahip olan EOS R ile katılımcılar her çekimde profesyonel kareler elde etti. EOS R, ergonomik tasarımı, kullanım kolaylığı ve 4K video çekme özelliği ile fotoğraf tutkunlarının gönlünü kazandı.

Canon EOSR Etkinlik Gorsel 12 - Canon’dan EOS R için özel tanıtım

Ziyaretçilerin beğenisini toplayan gösteri ise bireyin maddi hayat ve maneviyat yolcuğunu temsil etti. Işık ve sahne şovları, izleyenleri kendine hayran bırakan performansta insanın aile içerisindeki sosyalizasyon sürecinden ve doğa anadan da bahsedildi. Ayrıca bireyin kimlik arayışı ve kadının ataerkil dünyaya başkaldırışı da performansın ön plana çıkan detayları arasında yer aldı.

EOS R with 50mm RF Lens - Canon’dan EOS R için özel tanıtım

YORUMLAR

WORDPRESS: 0