Carraro Instagram Yarışması

Accell Bisiklet ve Carraro sponsorluğunda düzenlenen Instagram fotoğraf yarışması başladı!

Eric Bouvet: Fotoğrafçının en iyi dostu çöp kutuları
Fotoğraf Dergisi’nin 166. sayısı yayında…
Mobil Fotoğrafçılık Semineri

Accell Bisiklet ve Carraro sponsorluğunda düzenlenen Instagram fotoğraf yarışması başladı!

gorselweb - Carraro Instagram Yarışması

Yarışmaya katılmak için yapmanız gerekenler, @carraroturkiye instagram hesabını takip etmek, yüklediğiniz fotoğraflarda #GüçSenin etiketini kullanmak ve @carraroturkiye hesabını etiketlemek.

Yarışma şartlarını eksiksiz yerine getiren katılımcıların fotoğrafları ön eleme sonrası seçici kurula sunulacak ve ödül kazananlar belirlenecektir.

Yarışma Katılım Şartları:

* Yarışmaya katılım ücretsizdir ve konu serbesttir.

* Yarışma sadece Instagram platformu üzerinde düzenlenmektedir.

* Yarışmaya 18 yaşını doldurmuş herkes katılabilir.

* Yüklenecek fotoğraflarda adet sınırı olmamakla birlikte, en fazla 4 fotoğraf yüklenmesi uygun olur. Bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.

* Tüm yarışma şartlarını eksiksiz yerine getiren katılımcıların fotoğrafları ön eleme sonrası seçici kurula sunulacak ve ödül kazananlar belirlenecektir.

* Ön jüri gerek duyduğu fotoğrafların orijinallerini isteme hakkına sahiptir.

* Yüklenen fotoğraflarda istenilen filtre, efekt ve görüntü işleme tekniği kullanılabilir. Bu konuda herhangi bir sınırlama yoktur.

* Yarışmaya katılım için, @carraroturkiye Instagram hesabının takip edilmesi, açıklama kısmına #GüçSenin hashtag’inin yazılması ve @carraroturkiye hesabını etiketlemek gereklidir.

* Yarışmaya katılanların yarışma sonuçlanana kadar Instagram kullanıcı/hesap isimlerini değiştirmemeleri gerekmektedir. “Gizli Hesaplar” ayarlardan “Herkese Açık” şeklinde değiştirilmelidir.

* Yarışmaya katılan fotoğrafların üçüncü kişilerin fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemesi, kamu düzenini bozucu, zararlı ve kötü alışkanlıkları özendirici, genel ahlak ve adaba aykırı olmaması, suç teşkil etmemesi, herhangi bir şekilde üçüncü kişilerin reklamı amacını taşımaması gerekmektedir. Bu konudaki her türlü hukuki ve cezai sorumluluk katılımcılara aittir.

* Yarışma sonuçları açıklanmadan önce kazananlara Instagram profilleri üzerinden DM ile ulaşılacak, iletişim ve fotoğraf bilgileri kontrol edilecektir. Bu süreçte cevap alınamayan kullanıcıların yerine yedek kazananlar alınacaktır.

* Gönderilen fotoğrafların tamamı yarışmacı tarafından çekilmiş olmalıdır. Başkasına ait görüntülerin olduğu gibi veya kısmen kullanılması durumunda ortaya çıkabilecek telif hakkı ihlallerinin tüm hukuki sorumluluğu katılımcıya aittir.

* Bu yarışmanın Instagram platformu ile direkt bir ilgilisi bulunmamaktadır. Instagram’ın yapacağı değişiklikler ve düzenlemeler yarışmanın seyrini değiştirebilir. Bu sebeplerle düzenleyici firmalar sorumlu tutulamaz.

* Yarışmayı düzenleyen Fotoğraf Dergisi yarışma şartlarında düzenleme, ekleme/çıkarma ve iptal etme hakkını saklı tutar. Bu konuda katılımcıların itiraz etme hakkı bulunmamaktadır.

* Yarışmaya katılanlar “yarışma katılım şartlarını” okuyup kabul etmiş sayılırlar. 

Yarismagorsel - Carraro Instagram Yarışması

Tarihler:

Son katılım tarihi: 13 Eylül 2018

Sonuç duyuru tarihi: 21 Eylül 2018

Ödüller:

Büyük Ödül: Carraro Flexi 106 Katlanır Bisiklet

Mansiyonlar (3 adet): Prowell kask ve Carraro havlu 

Seçici Kurul:

Nadir Ede – Fotoğraf Sanatçısı

Ömer Serkan Bakır – Fotoğraf Dergisi Yayın Yönetmeni

Selim Ataz – Accell Bisiklet San. ve Tic. A.Ş Genel Müdür Yardımcısı

YORUMLAR

WORDPRESS: 0