Dünyanın en yüksek veri yazma hızı EXCERIA PRO’da…

Toshiba dünyanın en hızlı veri yazma hızına sahip yeni SD hafıza kartı serisini pazara sunacağını duyurdu. EXCERIA serisi hafıza kartlarının en son sürümleri olan bu ürünler, üst seviye DSLR makine kullanıcılarına mükemmel bir deneyim sunmak üzere tasarlanmış.

Extreme Yarışlarda SanDisk Farkı!
Yeni WD My Cloud OS 3
Kingston microDuo 3C

Toshiba dünyanın en hızlı veri yazma hızına sahip yeni SD hafıza kartı serisini pazara sunacağını duyurdu. EXCERIA serisi hafıza kartlarının en son sürümleri olan bu ürünler, üst seviye DSLR makine kullanıcılarına mükemmel bir deneyim sunmak üzere tasarlanmış. EXCERIA PRO ve EXCERIA kartları Ekim ayında Japonya ve 2013 yılının dördüncü çeyreğinde Avrupa’dan başlayarak, dünya çapında büyük pazarlarda satışa sunulacak.

tcard

UHS-II ile uyumlu olan EXCERIA kartları iki seri şeklinde sunulacak. EXCERIA PRO serisi, fotoğrafçılara 240 MB/sn ile dünyanın en hızlı veri yazma hızını sunacak ve EXCERIA serisi ise 120 MB/sn hızında yazacak. Bu kartlar dijital fotoğraf makinesi kullanıcılarının yüksek hızda sürekli fotoğraf çekimine olanak verecek.

Kartlar, yeni geliştirilen ve SD Hafıza Kartı Standardı Ver.4.10’da tanımlanan ultra yüksek-hızlı seri veri yolu arabirimi UHS-II ile uyumlu denetleyicileri entegre eden EXCERIA serisinin ilk kartları ve UHS-I uyumlu kartlardan çok daha yüksek veri aktarım hızları elde edebilirler.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0