Erkayalar Fotoğrafçılık aksesuar çeşidini genişletiyor

Erkayalar Fotoğrafçılık, Panasonic ve Canon fotoğraf makineleri satışının dışında pek çok ünlü aksesuar markasının da Türkiye temsilciliğini yapıyor. Dörr, Mia, Crumpler, Cinematics, Discovered, Hahnel gibi markaların ilgi çeken ürünlerini Türkiye’ye getiren Erkayalar, fotoğraf severlerin fotoğraf makinesi dışında da farklı aksesuar seçeneklerine ulaşabilmelerini kolaylaştırıyor.

Crumpler çantalar %20 indirimle Erkayalar’da…
Lowepro DSLR Video Fastpack Serisi
Manfrotto Pro Light Revolver

Fotoğraf sektöründe 21 yıldır faaliyet gösteren Erkayalar Fotoğrafçılık, Panasonic ve Canon fotoğraf makineleri satışının dışında pek çok ünlü aksesuar markasının da Türkiye temsilciliğini yapıyor. Dörr, Mia, Crumpler, Cinematics, Discovered, Hahnel gibi markaların ilgi çeken ürünlerini Türkiye’ye getiren Erkayalar, fotoğraf severlerin fotoğraf makinesi dışında da farklı aksesuar seçeneklerine ulaşabilmelerini kolaylaştırıyor.

giriserky - Erkayalar Fotoğrafçılık aksesuar çeşidini genişletiyor

Erkayalar Fotoğrafçılık tarafından temsil edilen bazı markalar ve ürünler hakkında kısa bilgiler:

Cinematics

DSLR fotoğraf makineniz ile video çekiyor ve profesyonel bir sonuç almak istiyorsanız bunun için pek çok farklı aksesuara ihtiyacınız olacaktır. Günümüzde profesyonel video ve sinema çekimlerinde kullanılmaya başlanan ve görüntü kaliteleri her geçen gün daha da artan DSLR fotoğraf makineleri ile video çekmek, her bir ince ayrıntıyı düşünmek anlamına geliyor. Tüm dünyada bu alanda tanınan bir firma olan Cinematics uzmanları da DSLR video çekimi için en ince ayrıntısına kadar bir çok aksesuar geliştirmiş. Bu ekipmanların bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz: http://www.erkayalar.com.tr/new/cinematics.aspx

cinematicsaks - Erkayalar Fotoğrafçılık aksesuar çeşidini genişletiyor

Dörr

Dörr markası altında Erkayalar’da, tripodlar, filtreler, makine temizlik ürünleri, çerçeve ve albümler bulunuyor. Özellikle sağlam ve uygun fiyatlı tripod seçenekleri ile her objektifin önünde bulunması gereken UV koruyucu filtreler bu markanın en çok aranan ürünleri arasında…

dorr DHG Polfilter - Erkayalar Fotoğrafçılık aksesuar çeşidini genişletiyor

Crumpler

Dünyanın en ünlü çanta üreticileri arasında yer alan Crumpler’ın notebook, iPad, fotoğraf makinesi gibi pek çok çanta modeli Erkayalar Fotoğrafçılık’da bulunabiliyor. Crumpler’ın çanta modelleri, sıra dışı, sağlam, kullanışlı olarak adlandırılabilir. Küçük ayrıntılar ve kaliteli üretim sonunda uzun ömürlü çantalar üreten firma, canlı renkleri modellerinde kullanıyor.

crumpcanta - Erkayalar Fotoğrafçılık aksesuar çeşidini genişletiyor

Hahnel

Hahnel firmasının en ilginç aksesuardan biri olan Inspire Wireless LiveView uzaktan kumanda cihazı ile çok ilginç ve farklı fotoğraflar çekilebilir. Bu canlı görüntü saylayan uzaktan kumandalı ekran ile özellikle çekilmesi zor konuların fotoğraflanması sağlanabilir. En fazla dört farklı DSLR makineyi kontrol edebilen cihaz Wireless kısmı makinenizin flaş kızağına takıldıktan ve makinenize bağlandıktan sonra, 3.5 inçlik LCD ekranı 60 metreye kadar kullanabilirsiniz. Canon ve Nikon DSLR makineler için uyumlu olan cihazla özellikle tehlikeli konular ve yaban hayattan farklı kareler çekmek mümkün.

inspire - Erkayalar Fotoğrafçılık aksesuar çeşidini genişletiyor

Bu video da Alaska’da yapılan bir çekimi görebilirsiniz:

Erkayalar Fotoğrafçılık’ta bulabileceğiniz diğer Hahnel ürünleri ise şunlar: Fotoğraf makinesi pilleri, şarj cihazları, uzaktan kumandalar ve battery gripler.

Mia

Fotoğraf çantası seçmek zordur. Hem sağlam hem kullanışlı hem de uygun fiyatlı model bulmak zor olabilir. Mia uzun yıllardır fotoğraf çantası üretiminde edindiği deneyimi yeni modellerinde fotoğraf severlere kanıtlıyor. Farklı boylarda ve farklı kullanıcı ihtiyaçlarına göre tasarlanan Mia çantalardan biri size göre olabilir.

Discovered

Fotoğraf makineleri için koruyucu kılıf üreten Discovered ürünleri de Erkayalar’da… Canon ve Nikon'un pek çok DSLR modeline uyumlu olan Discovered kılıflar, darbe ve çizilmelere karşı yüksek koruma sağlıyor. Makinenin tüm fonksiyonlarını kullanabilmenizi sağlayan kılıflar, kaliteli materyallerden üretiliyor.

easycover1 - Erkayalar Fotoğrafçılık aksesuar çeşidini genişletiyor

http://www.erkayalar.com.tr

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0