Photo Sport Shoulder 12L

Bu sportif omuz çantası seyahat ve kullanıcı dostudur. Çok amaçlı tasarımı sayesinde aynasız veya DSLR için uygun olup gerektiğinde fotoğraf makinesi bölmesi çıkartılarak günlük çanta olarak da kullanılabilir.

Crumpler çantalar %20 indirimle Erkayalar’da…
Erkayalar Fotoğrafçılık aksesuar çeşidini genişletiyor
Manfrotto Pro Light Revolver

Bu sportif omuz çantası seyahat ve kullanıcı dostudur. Çok amaçlı kullanıma uygun tasarımı sayesinde aynasız veya DSLR için uygun olup gerektiğinde fotoğraf makinesi bölmesi çıkartılarak günlük çanta olarak da kullanılabilir.

PhotoSportShoulder 12L - Photo Sport Shoulder 12L

Özelleştirilebilir ve çıkartılabilir makine bölmesi yastıkçık destekli yapısı ile DSLR ve aynasız makineler için ekipmana uygun biçimde esnek yapısı sayesinde rahatlıkla ayarlanabilir. Esnek ve ergonomik taşıyıcı sistem gövdeye yük bindirmeden kullanıcısına taşıma imkanı sunar.

Çoklu depolama seçenekleri ile ekipmanın haricinde özel eşyalar ve aksesuarları bir arada taşıma imkanı sunar. Geniş ve ayarlanabilir iç bölmeler, dış cepler ve su şişesi bölmesi ile adeta vazgeçilmez yol arkadaşıdır. Ayarlanabilir taşıma askısı ile bedene uygun biçimde kilitlenerek sabitlenir ve güvenli taşıma sağlanır.

Yeni Mesaj
Büyük Mesaj

YORUMLAR

WORDPRESS: 0