Ricoh WG-M1

Pentax Ricoh WG-M1 aksiyon kamerası, suya ve darbeye dayanıklı WG serisinin en yeni üyesi. Geniş açılı merceğiyle kullanıcıların tüm su altı ve açık hava etkinliklerinde yüksek kaliteli ve gerçekçi görüntüler ve filmler çekebilmelerini sağlıyor.

Drift HD Aksiyon Kamerası
Aksiyon Kamerası ile Doğru Çekim Yapmak
Sony Action Cam

Pentax Ricoh WG-M1 dijital aksiyon kamera fotoğraf makinesi, suya ve darbeye dayanıklı WG serisinin en yeni üyesi. Ultra geniş açılı merceğiyle kullanıcıların tüm su altı ve açık hava etkinliklerinde yüksek kaliteli ve gerçekçi görüntüler ve filmler çekebilmelerini sağlıyor. WG-M1 modeli, hem sudaki, hem sahadaki zorlu aksiyon sahnelerinde, mükemmel performans sağlamak için 10 metreye kadar derinlikte sualtı koruyucu aksesuarı gereksinimi olmadan su geçirmez, 2 metreye kadar düşmelere ve darbeye dayanıklı ve -10 derece soğuğa dayanıklı olarak tasarlandı.

WG M1 orange 01 copie - Ricoh WG-M1

Ultra geniş açılı merceği ile gerçekçi derinlik hissi veren dinamik Full HD video klipler çekebiliyor. Yaklaşık 14 milyon piksel ile yüksek çözünürlüklü, son derece güzel durağan görüntüler çekerken, yaklaşık saniyede 10 kare hızla yüksek hızlı sürekli çekim özelliği ile seri görüntü alınabiliyor. WG serisinin özelliğini yansıtan gövdesi açık havaya uygun bir tasarıma sahip. Ayrıca, kullanıcının hem durağan görüntüler hem de video çekim esnasında gerçek zamanlı görüntüleri kontrol edebileceği 1.5 inç renkli LCD ekran ve akıllı telefon aracılığıyla kablosuz LAN bağlantısı gibi kullanışlı özelliklere sahip. WG-M1 modelini bir dizi bağlantı aksesuarı ile tamamlayarak, kullanıcı spor veya açık hava etkinliklerindeki farklı aksiyon sahnelerinde çok daha esnek bir kullanıma sahip olabiliyor.

Koruma aksesuarı olmadan zahmetsiz sualtı çekimi

Cihazla beraber verilen mercek koruyucusunu hava geçirmez gövdeye takarak, WG-M1 10 metreye kadar su altı performansı ve bir saate kadar sürekli işletim sağlıyor. Ayrıca, iki metreye kadar darbeye dayanıklı, toza dayanıklı ve -10 dereceye kadar soğuk havaya dayanıklı olarak tasarlandı. Tüm bu özellikler, WG-M1’in son derece güvenilir ve çalışkan bir aksiyon kamera fotoğraf makinesi olmasını sağlıyor. Gövdeyi korumak için taşınması zor koruma aksesuarına gereksinim duymadığından, kullanıcı su altında özgürce fotoğraf ve video çekebilmenin yanı sıra, sesleri de boğukluk olmadan kaydedebiliyor.

Akıllı telefon kullanarak uzaktan işletimi destekleyen kablosuz LAN bağlantısı

Akıllı telefona veya tablete WG-M1 uygulaması yükleyerek kullanıcı farklı işlevleri uzaktan gerçekleştirebilecek: belirli bir sahne veya objenin durumunu belirlemek, deklanşöre basmak ve hatta video kayıtlarını gerçek zamanlı olarak kontrol edebilmek. Kullanıcı ayrıca kayıtlı görüntüleri ve videoları kolayca görüntüleyip akıllı telefona veya tablete yükleyebilir, uygulamanın araçları ile zahmetsizce düzenleme yapabilir ve sosyal ağlarda veya diğer web sitelerinde arkadaşları ile paylaşabilirler.

Büyük Mesaj

YORUMLAR

WORDPRESS: 0