Yeni Sony Action Cam Mini

Yeni Sony Action Cam Mini

Sony, 63 gramlık ağırlığı ile en küçük Action Cam Mini’yi görücüye çıkardı. ZEISS Tessar lens, Exmor R CMOS sensör ve SteadyShot görüntü sabitleme ile yüksek görüntü kalitesi sağlayan Action Cam Mini, boyundan büyük işler başarıyor.

Aksiyon severlere dayanıklı kamera
Ricoh WG-M1
Maceraperestler için HP Action Cam

Sony, 63 gramlık ağırlığı ile mevcut modellerin 2/3 büyüklüğünde olan en küçük Action Cam Mini’yi görücüye çıkardı. ZEISS Tessar lens, Exmor R CMOS sensör ve Gelişmiş SteadyShot görüntü sabitleme ile yüksek görüntü kalitesi sağlayan Action Cam Mini, boyundan büyük işler başarıyor.

AZ1 main3 1200 - Yeni Sony Action Cam Mini

Sony’nin gelmiş geçmiş en küçük Action Cam’i HDR-AZ1VR, heyecan verici görüntü ve ses kalitesini, sizi bir sonraki maceranıza taşımaya hazır ince bir full HD video kamera içinde sunuyor.

İster seyahat ediyor olun, ister dağda yürüyüşe çıkmış, ister bisikletinizi sürüyor, isterse de sadece geziniyor olun, yeni Action Cam Mini, gittiğiniz her yerde muhteşem bakış açısı görüntüleri yakalıyor. Sadece 63 gram ağırlığında olan HDR-AZ1, diğer Action Cam’lerin 2/3’ü büyüklüğünde. Küçücük kasasının içinde, gelişmiş SteadyShot gibi önde gelen Sony teknolojilerinin birçoğunu içeren cihaz, göz kamaştırıcı Full HD görüntüler, billur gibi stereo ses ve Sony Action Cam’i ünlendiren harika özelliklerini sunuyor. Action Cam Mini’nin sert, IPX4 muadili sıçrama korumalı tasarımı, şiddetli yağmur veya çamurlu çukurlara aldırış etmiyor. Şayet macera zevkiniz daha ekstrem ise, video kamera ile birlikte verilen su geçirmez kılıf da kameranızı kazara gerçekleşen çarpma ve düşürmelere, kuma, çakıllara ve 5 metreye kadar derinlikte suya batırılmaya karşı da koruyor.

Action Cam Mini HDR-AZ1VR paketinde, yeni RM-LVR2V Live-View Uzaktan Kumanda da sunuluyor. Bileğe takılan bu kullanışlı kumanda cihazı ekranı ile sadece çekimlerinizi görüntülemenize imkân vermekle kalmıyor aynı zamanda kamera, başınıza veya gidona takılıyken ayarları kontrol edip değiştirmenize, görüntüleri oynatabilmenize ve silmenize de izin veriyor. Şayet dramatik bir görüş açısı videosu arıyorsanız, uzaktan kumanda size en dolu efekti sunabilmek için 5’e kadar kamerayı kontrol edebiliyor. Ayrıca, artık siz hareket halindeyken kameraya transfer edilebilen GPS verilerini de kaydediyor. Hareket halindeyken uzaktan kumandaya kaydedebilme özelliği, Sony’nin AZ1’de hedeflediği küçük boyutlara ulaşmasını mümkün kılıyor.

2 HDR AZ1VR BLT UHM1 WW BTL OOH Web ExpAug2016 1200 - Yeni Sony Action Cam Mini

Genişletilmiş aksesuar yelpazesi, siz dışarıdayken Action Cam Mini’yi kullanmak için hiç olmadığı kadar çok seçenek sunuyor. VCT-BPM1 Sırt Çantası Montaj Kiti, kamerayı güvenli bir şekilde sırt çantasının kayışına bağlıyor. BLT-CHM1 mandallı Kafa Montaj Kiti ise, kamerayı mükemmel bakış açısı çekim çözümü için şapkanıza sağlam bir şekilde sabitlemenizi sağlıyor. SPK-AZ1 Su Geçirmez Kılıf, su sıçramalarından endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelirken NP-BY1 Şarj Edilebilir Pil Paketi ise şarjınızın bitmesi endişesini ortadan kaldırıyor. ACC-TRDCY Aksesuar Kiti bir pil ile USB şarj cihazını bir araya getirirken, ister bisikletçi olun, ister snowboard meraklısı, isterse de sadece heyecan peşinde koşan biri, yaşam tarzınıza uyacak tüm ekstra aksesuarları içeren özel olarak tasarlanmış dört Action Cam Mini kitinden istediğinizi temin edebiliyorsunuz.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0