Film Kullananlara Müjde!

Lomography ve Kodak Alaris pek çok farklı çeşit fotoğrafik film üretimini 21. yüzyılda canlı tutmak adına tereddütsüz bir taahhüt sözü verdi.

Deneysel Lomography Lens Kitleri
Leica fanatikleri alır mı?
Lomo’Instant Wide

Lomography ve Kodak Alaris pek çok farklı çeşit fotoğrafik film üretimini 21. yüzyılda canlı tutmak adına tereddütsüz bir taahhüt sözü verdi. Birkaç yıl önce, her türlü fotoğraf filmini (siyah-beyaz, renkli negatif, redscale) üretmek için yeni ve eski fabrikalar keşfeden Lomography yetkilileri “son zamanlarda film sanayisi, analog fotoğrafçıların talepleri ve isteklerinin farkında değildi, bu nedenle farklı filmler üretmeye devam etmiyordu. Hal böyle olunca Lomography inisiyatifi eline aldı ve filmler üretmek için arayışlara başladı. Fabrikalar film üretimini durdurunca, Lomography 2008’de redscale film, 2012 yılınca 110mm film, 2013 yılında klasik Kodak Aerochrome benzeri LomoChrome Purple XR 100-400 üretimine başladı.” Açıklamasını yaptı.  

lomofilm - Film Kullananlara Müjde!

Yeni Hizmetler

Film bulamama sıkıntısı çekilmemesi için Lomography, online film abonelik sistemi başlatıyor. İstediğiniz filmi seçerek online abonelik yapabilir ve kampanyalardan da yararlanabilirsiniz. http://shop.lomography.com/film-subscription-service sitesinden detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca filmlerinizi tab ettireceğiniz yerler, online LomoLab servisleri de film kullananların hizmetinde…

YORUMLAR

WORDPRESS: 0