Hepsi bir arada iş istasyonu

HP, 68,6 cm (27”) diyagonal ekranına sahip hepsi bir arada iş istasyonunu satışa sunuyor. HP Z1, Intel Xeon E3-1200 serisi işlemcisi, NVIDIA Quadro ekran kartı, 1 milyardan fazla renk desteği veren LED monitörü ile yüksek hız ve performans sağlıyor.

HP Folio13 Ultrabook
HP’den 8 Farklı Yazıcı
HP’den hibrit çalışma modelleri için yeni teknolojiler

HP, 68,6 cm (27”) diyagonal ekranına sahip hepsi bir arada iş istasyonunu satışa sunuyor. HP Z1, Intel Xeon E3-1200 serisi işlemcisi, NVIDIA Quadro ekran kartı, 1 milyardan fazla renk desteği veren LED monitörü ile yüksek hız ve performans sağlıyor. HP Z1 İş İstasyonu, yüksek performansının yanı sıra zarif ve farklı tasarımıyla da ön plana çıkıyor. Profesyonellerin hayatını kolaylaştıracak şekilde tasarlanmış olan kasası ile kullanıcıların herhangi bir araç gerekmeden parça takmalarına ve yükseltme yapmalarına olanak veriyor.

HP Z1 - Hepsi bir arada iş istasyonu

HP Z1 ile yaratıcı tasarımlar

İster 3D bileşenler oluşturan bir mühendis, ister binalar tasarlayan bir mimar, ister etkinlik görüntüleri düzenleyen bir görüntü uzmanı, ister fotoğraf çekimlerinin son hallerini hazırlayan bir fotoğrafçı olun, HP Z1 yaratıcı fikirlerinizin gerçeğe dönüştürülmesini hızlandırmak için ihtiyaç duyduğunuz gücü sağlıyor.

Bilgisayar destekli tasarım, dijital medya, eğlence, mimari ve eğitim sektörleri çalışanlarının yanı sıra diğer bağımsız profesyoneller için de tasarlanmış olan HP Z1, son derece yüksek süratte çalışma performansı sağlıyor. HP Z1, kapsamlı bir şekilde test edilen ve onaylanan iş istasyonu sınıfı ekran kartı ve işlemcisi ile bugünün önde gelen endüstri uygulamalarını sorunsuz bir şekilde çalıştırıyor. Yeni Z serisi İş İstasyonları en yeni sekiz çekirdekli Intel Xeon işlemci E5-2600 ürün ailesini barındırıyor. 512 GB’ye kadar DDR3 bellek sunuyor ve profesyonellerin güvendiği birçok iş istasyonu uygulamalarını destekliyor.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0