HTC One (M8)

HTC Sense 6 deneyimini farklı tasarımla bir araya getiren HTC One (M8), gelişmiş görüntüleme sağlayan HTC Duo Kamera ve sezgisel Motion Launch özelliklerini bir araya getiriyor.

4 Kameralı realme 5i
İnceleme: Apple iPhone 11 Pro
LG’nin yeni amiral gemisi: G2

HTC Sense 6 deneyimini farklı tasarımla bir araya getiren HTC One (M8), gelişmiş görüntüleme sağlayan HTC Duo Kamera ve sezgisel Motion Launch özelliklerini bir araya getiriyor.

Yeni DuoKamera teknolojisi yaratıcı ve profesyonel görünen fotoğraflar ve muhteşem efektler sağlarken, BoomSound ise akıllı telefonlardaki yeni ses kalite standartlarını tekrar belirliyor. Zarif, dayanıklı ve yüksek kaliteli tek parça metal gövde 5 inç Full HD (1080p) ekranı sararken, kenarlara doğru da inceliyor. Bu da daha pürüzsüz ve doğal bir tutuş sağlayan daha yumuşak kavisler oluşturuyor.

M8 3V GunMetal - HTC One (M8)

Duo Kamera Teknolojisi

Yeni HTC One (M8), Duo Kamera teknolojisine sahip dünyanın ilk akıllı telefonu olarak ve bu teknolojiyi yenilikçi HTC UltraPiksel modülü, ikili flaş ve 1080p FullHD video kaydı ile birleştirerek, mobil görüntülemeye başka bir boyut kazandırıyor. Bu sayede HTC One (M8), her türlü ışık koşulunda kaliteli görüntüler yakalıyor ve zengin, yüksek kalitede videolar çekiyor. Geniş açılı 5MP ön kamera daha da kaliteli  ‘selfie’leri kolaylıkla yakalıyor.

Duo Kamera, HTC UltraPixel modülüne eklenen derinlik sensörü ile öne çıkıyor. Böylece çekim yapılan görüntüde derinlik bilgisini detaylı bir biçimde yakalayarak, çektiğiniz fotoğraflar üzerinde çok daha fazla değişiklik yapmanıza imkân sağlayan bir dizi güzel ve yaratıcı efekti de beraberinde getiriyor. HTC One (M8), UFocus ile çekildikten sonra fotoğraflarınızın odaklarını değiştirerek anında profesyonel görünen portreler elde etmenize, ya da Foregrounder (Ön plan aracı) sayesinde arka planı yaratıcı efektlerle değiştirerek fotoğrafta istediğiniz bir objenin ön plana çıkmasına şaşırtıcı bir şekilde imkân veriyor.

Hızlı Otofokus

Gelişmiş kamera teknolojisi perde arkasında da çalışmaya devam ediyor. Kamera aktif hale gelir gelmez görüntüleri yakalamaya başlıyor ve bu sayede deklanşöre basıldığı anda, mümkün olan en net görüntü anında yakalanıyor. Kameranın oto fokusu 0,3 saniyelik bir hızla odaklanarak, anlık bir hareketi harika ve capcanlı bir karede yakalıyor. Flaş kullanımına ihtiyaç olduğunda ise, doğal ten renkleri ve daha profesyonel görünen fotoğraflar için akıllı LED Dual Flaş, otomatik olarak doğru renk tonu ve ışık yoğunluğunu seçiyor.

Heyecan verici görüntüler oluşturmak için çeşitli etkinlik alanları arasında yer alan galeri düzenlemesini öncelik olarak belirleyen HTC Sense tasarımcıları HTC One (M8)’de belirli bir objeyi içeren tüm fotoğrafları sezgisel olarak tek bir albüme taşıyan, görsel bir arama aracı olan Image Match’i de kullanıcıya sunuyor.

Son olarak Ağır Çekim modunu da bünyesinde bulunduran yeni HTC One (M8), bu çekim modu ile HD kalitesinde ağır çekim videolar çekmenizi ve daha önce çektiğiniz videoları düzenleyerek istediğiniz bölümleri yavaşlatmanızı sağlıyor. Bu özellik de videolarınıza daha kuvvetli bir drama duygusu vermenizi ya da belirli anları ön plana çıkarmanıza imkan veriyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0