Kingston 128GB SDXC

Kingston Digital, fiyata duyarlı müşterilerini mutlu edecek yeni SDXC Class 10 bellek kartının duyurusunu yaptı. SDXC Class 10 bellek kartı, bütçeleri zorlamayan hesaplı fiyatının yanı sıra uzun HD videoların ve yüksek çözünürlüklü fotoğrafların ideal mobil depolama ortamı olarak kendisinden söz ettirmeye hazırlanıyor.

Kingston’ın Yüksek Hızlı USB Belleği Türkiye’de!
Kingston Technology 25. yılını kutluyor
4K Video Çekimi Destekleyen SD Kart

Kingston Technology’nin flash belleklerini üreten Kingston Digital Inc., fiyata duyarlı müşterilerini mutlu edecek yeni SDXC Class 10 bellek kartının duyurusunu yaptı. SDXC Class 10 bellek kartı, bütçeleri zorlamayan hesaplı fiyatının yanı sıra uzun HD videoların ve yüksek çözünürlüklü fotoğrafların ideal mobil depolama ortamı olarak kendisinden söz ettirmeye hazırlanıyor.

SDXC 128GB HR - Kingston 128GB SDXC

Bellek teknolojilerinde standartları koyan SD Association’ın yayınladığı özelliklerle uyumlu olan Secure Digital Extended Capacity (SDXC) Class bellek kartı, 4 GB’dan büyük dosyalar gibi çok geniş veri hacimlerini yönetebilmek için exFAT dosya sistemini kullanıyor.  64 GB’dan 128 GB’a kadar kapasitelerle sunulan bu kartlar, SDXC uyumlu kişisel elektronik cihazların yanı sıra bugün pazardaki en kaliteli fotoğraf ve video kameraların veri depolama ihtiyaçlarına güçlü bir yanıt veriyor. Ayrıca Class 10 olarak bilinen “hız” standardıyla üretilen SDXC kartlar, SDXC uyumlu cihazlar için saniyede 10 MB sürdürülebilir veri aktarım hızıyla en ideal performansı veriyor.

Güvenilirlikleri ve sağlamlıklarına ek olarak hareketsiz sabit bileşenlerle üretilen Kingston SDXC bellek kartlarında aşınmaya ya da bozulmaya açık hareketli parçalar bulunmuyor. Gerekli bütün testlerden geçen tüm kartlar, ömür boyu garanti ve ücretsiz canlı teknik destek güvencesiyle tüketiciye sunuluyor. Daha fazla bilgi için lütfen www.kingston.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0