Kingston’dan 1TB’lık USB Bellek

Kingston Digital, DataTraveler HyperX Predator 3.0 USB flash bellek sürücüsünü duyurdu. DataTraveler HyperX Predator 3.0, 1TB’a kadar verdiği destekle dünyanın en geniş kapasiteli flash belleği olarak içinde bulunduğumuz çeyrek dönemden hemen sonra pazardaki yerini alacak.

Kingston Kapasiteyi Katladı
4K Video Çekimi Destekleyen SD Kart
Kingston’dan Hızlı ve Güvenli Yeni USB Bellek

Kingston Digital, DataTraveler HyperX Predator 3.0 USB flash bellek sürücüsünü duyurdu. DataTraveler HyperX Predator 3.0, 1TB’a kadar verdiği destekle dünyanın en geniş kapasiteli flash belleği olarak içinde bulunduğumuz çeyrek dönemden hemen sonra pazardaki yerini alacak. Bu bellek şu anda 512 GB kapasiteyle tüketiciye ulaşıyor. Kingston flash bellek ailesinin en hızlı üyesi olan DT HyperX Predator 3. saniyede 240 MB’lık veri okuma ve 160 MB’lık veri yazma hızıyla tüm rekorları kırıyor. Kingston’ın bu yeni flash belleği üstün özelliklerinin yanı sıra SuperSpeed USB 3.0 sertifikasıyla da rakipsiz bir konuma yerleşiyor.

DTHXP30 1TB hr - Kingston’dan 1TB’lık USB Bellek

Yeni nesil USB 3.0 özellikleriyle uyumlu olan DataTraveler HyperX Predator 3.0, USB 3.0 yuvasına sahip en yeni PC’ler için optimize edildi. Büyük hacimli video ve grafik dosyalarıyla çalışan kullanıcıların yanı sıra seyahate çıktıklarında bile yanlarında kendi oyun arşivlerini taşıyan oyun severler, bu bellek sürücüsünün kapasite ve hızından büyük bir keyif alacak. Yeni bellek, süper kaliteli, şoklara dirençli ve üstün tasarıma sahip çinko metal alaşım gövdesiyle dikkat çekiyor. DataTraveler HyperX Predator 3.0 ayrıca özel Kingston anahtarlığı ve kılıf zinciriyle şık bir kullanım sunuyor. Ürün, etkili veri aktarım hızına sahip USB 2.0 ile geriye doğru uyumluluğu sayesinde sadece bu yuvalara sahip sistemlerde de rahatlıkla kullanılabiliyor.

Büyük Mesaj

YORUMLAR

WORDPRESS: 1
  • işlevsel bir cihaz. şık ve küçük boyutlara sahip. usb 3.0 desteği olması da çok iyi. yaygın bir şekilde kullanılması zaman alabilir, fiyatı nedeniyle