LaCie yeni ürününü duyurdu

LaCie yeni ürününü duyurdu

Fotoğrafçılar, video profesyonelleri ve güvenilir bir depolama çözümü arayan kullanıcıların ilk tercihlerinden biri olan LaCie, Thunderbolt 3 bağlantısına sahip yeni ürününü duyurdu.

Kingston USB Sürücülerde şifrelemeye dikkat çekiyor
Yeni WD TV Medya Oynatıcı
Fotoğraflarınız 100 Yıla Kadar Güven Altında…

Fotoğrafçılar, video profesyonelleri ve güvenilir bir depolama çözümü arayan kullanıcıların ilk tercihlerinden biri olan LaCie, Thunderbolt 3 bağlantısına sahip yeni ürününü duyurdu. RAID özellikli 2big Dock depolama çözümü, üzerinde yer alan SD ve CompactFlash hafıza kartı yuvaları ile dikkat çekiyor.

lacie2big 1 - LaCie yeni ürününü duyurduÖzellikle profesyonel video ve fotoğraf işleri ile uğraşanlara yüksek performans sunmayı hedefleyen 2big Dock cihazında 2 adet Thunderbolt 3, Display Port, USB 3.0 ve USB 3.1 (USB-C) bağlantıları bulunuyor. Display Port bağlantısı ile 4K veya Full HD monitörlere direkt bağlanabiliyor.

Ön tarafında yer alan USB 3.0 bağlantısı ile cep telefonları veya diğer mobil cihazlar şarj edilebiliyor. Ayrıca akıllı telefonunuzdaki fotoğraf ve videolar da yedeklenebiliyor. Gerek bağlantı imkanları gerekse de üründe kullanılan hard disk ve diğer çözümler ile depolama konusunda gerçek bir çözüm isteyen profesyonellerin tercih edebileceği bir ürün olan 2big Dock, 12TB, 16TB ve 20TB’lık kapasitelerde satışa sunulacak.

lacie2big 2 - LaCie yeni ürününü duyurdu

Ürünlerde 7200RPM (256MB cache) Seagate enterprise disk kullanılıyor ve bu sayede 7×24 kayıt yapılabiliyor. Enterprise diskler sayesinde RV sensörü ile önemli bir özellik daha kazanılıyor. Herhangi bir titreşimde okuma ve yazma devam ediyor. Ürün Temmuz ayı içerisinde Türkiye’de de satışa sunulacak.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0