LINE’ın B612 Kamera Uygulaması

LINE, özellikle selfie (özçekim) için hazırlanan kamera uygulaması B612’yi piyasaya sunduğunu duyurdu. Uygulama, gereksiz kamera özelliklerden arındırılarak yalnızca selfie’lerin daha iyi görünmesine odaklanıyor. Uygulama hem iOS hem de Google Play’de yerini aldı.

Özçekim için artık ellerinize ihtiyacınız yok
Yılın selfie’si bu değil!
ASUS ZenFone Selfie tanıtıldı

560 milyon kullanıcısıyla dünyanın önde gelen mobil platformu LINE, özellikle selfie (özçekim) için hazırlanan kamera uygulaması B612’yi piyasaya sunduğunu duyurdu. Kullanımı oldukça kolay olan uygulama, gereksiz kamera özelliklerden arındırılarak yalnızca selfie’lerin daha iyi görünmesine odaklanıyor. Uygulama hem iOS hem de Google Play’de yerini aldı.

LINE B612 1 - LINE’ın B612 Kamera Uygulaması

LINE’ın B612 kamera uygulaması sahip olduğu sayısız özellikler sayesinde, selfie çılgınlarının fotoğraflar üzerinde göz kamaştırıcı değişiklikler yapmasını kolaylaştırıyor. Adını Küçük Prens hikayesindeki bir gezegenden alan B612,  sosyal ağlarda ya da kişisel bloglarında fotoğraf paylaşmayı seven kişiler için kusursuz selfie’ler çekilmesini sağlayan özelliklere sahip.

B612 nasıl kullanılır?

Otomatik olarak ön kamerayı kullanan B612’nin tek elle kullanmaya imkan veren özelliği sayesinde fotoğraf çekmek için ekrana dokunmak yeterli. İstenmeyen fotoğraflar cihaza kayıt edilmiyor. Güzel bir kare yakalandığında ekranın sağ alt köşesinde yer alan kaydet tuşuna basmak yeterli oluyor. Fotoğraf çekimi sırasında ses çıkmadığı için birçok yerde selfie çekmek mümkün hale geliyor.

Selfie’ler için özel olarak tasarlanan 53 filtre

Android cihazlarda 53 ve iOS cihazlarda 49 filtre sunan uygulamada fotoğraf çekimi sırasında ekranın tam ortasında bulunan tuşa basarak filtreler arasında rastgele geçiş yapılabiliyor. Ayrıca ekranı sağa veya sola sürükleyerek de filtreler arasında kolayca gezmek mümkün. Filtreler fotoğraf çekilmeden önce gösterildiği için çekilecek fotoğraf ların nasıl görüneceğini anlamak ise çok daha kolay.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0