Lumia 950 ve Lumia 950 XL

İlk Windows 10 Lumia telefonları olan Lumia 950 ve Lumia 950 XL’i tanıtan Microsoft, bu iki amiral gemisi ürün ile cep telefonu alanındaki iddiasını daha da güçlendirmiş oldu.

Huawei G7 ve Mate7
Huawei Mate 20 Serisi tanıtıldı
Yenilikçi kamera teknolojilerinde işbirliği

İlk Windows 10 Lumia telefonları olan Lumia 950 ve Lumia 950 XL’i tanıtan Microsoft, bu iki amiral gemisi ürün ile cep telefonu alanındaki iddiasını daha da güçlendirmiş oldu. Gitgide daha çok insanın gün boyu birden fazla cihaz kullanmasıyla Windows 10 ister kişisel bilgisayar olsun, ister tablet, isterse de yeni telefonlar, bir cihazdan diğerine pürüzsüz ve verimli geçişe imkan veren tanıdık ve tutarlı bir deneyim sağlıyor.

1444226229 Lumia 550 - Lumia 950 ve Lumia 950 XL Yeni Microsoft Display Dock ile daha da geliştirilen telefonlara yönelik Continuum özelliği ile telefonu bir monitöre bağlayarak verimlilik ve eğlence tadını büyük ekran üzerinde sunuyor. Bu aksesuar ile kişisel bilgisayarınız haline gelen akıllı telefonunuzla ister Microsoft Office gibi Windows 10 uygulamalarını bir klavye ve fare ekleyebilip kullanabilir, isterseniz gelen çağrılara bakabilir veya diğer işlerinizi yapabilirsiniz. 20 milyon piksel, üçlü LED doğal flaşa ve 4K video kayıt özelliğine sahip en son nesil PureView kameraları ile Lumia 950 ve Lumia 950 XL en zorlu koşullarda dahi daha hızlı odaklama ve daha net fotoğraf ve videolar çekmenize imkan veriyor.

Lumia ailesinin bir diğer yeni üyesi ise, Microsoft’un Windows 10 ile çalışan 4G LTE akıllı telefonu Lumia 550 oldu. Erişilebilir fiyat, tavizsiz kalite ve özel Microsoft hizmetlerine değer veren kullanıcılara hitap eden Lumia 550, süper hızlı internet, yüksek LTE hızlarına sahip en son Qualcomm Snapdragon dört çekirdekli işlemci ve en iyi Microsoft hizmetlerini kullanıcılara sunuyor olacak.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0