Nikon 1’e J.W. Anderson imzası

Nikon ve beğenilen İngiliz tasarımcı J.W. Anderson, şık ve zarif Nikon 1 fotoğraf makinesi kiti için lüks bir fotoğraf makinesi çantası yaratmak üzere güçlerini birleştirdiler.

Nikon Coolpix P310 ve P510
Nikon’dan orta seviye full frame: D600
Nikon Coolpix W150

Nikon ve beğenilen İngiliz tasarımcı J.W. Anderson, şık ve zarif Nikon 1 fotoğraf makinesi kiti için lüks bir fotoğraf makinesi çantası yaratmak üzere güçlerini birleştirdiler. 1940'ların klasik fotoğraf makinesi çantalarından ve Jonathan'ın bilindik, hem kadın hem de erkeklere hitap eden tarzından ilham alan çanta, Nikon 1 kadar esnek ve fotoğraf makinesi ile sistemin değiştirilebilir lenslerinin birkaçını içine alabiliyor. Bu, Nikon'un bir moda eviyle yaptığı ilk işbirliği oluyor.

nikon1 bag - Nikon 1’e J.W. Anderson imzası

Geleneksel deri işçiliğini çok yünlü modernlikle birleştiren çanta, Nikon 1 S1, Nikon 1 J3 ve Nikon 1 V2 gibi ürünlerin yer aldığı Nikon 1 serisinde görülen, fotoğraf makinelerine özgü teknolojik miras ve modern tasarım birlikteliğini yansıtıyor. Siyah, beyaz, mavi ve turuncu renklerde üretilen çantalar sınırlı sayıda müşteri ile buluşacak.

J.W. Anderson, Nikon ile yaptığı işbirliği hakkında şunları söyledi: “Fotoğrafçılık da moda gibi bir sanat formu, o nedenle kurulan iş ortaklığı bana tamamen anlamlı geliyor. Bir koleksiyonun yaratılması sürecinde binlerce fotoğraf çeken biri olarak, fotoğraf çekmek benim yaptığım işle tamamen bütünleşmiş bir uğraşı ve fotoğrafçılıkta olduğu gibi, ben de tasarımlarımın her zaman herkes için erişilebilir olmasını sağlamışımdır. Bu çantada, 1940'ların klasik görünümünden ilham alınması, fakat aynı zamanda çok modern çizgilere, cesur blok renklere ve hem kadın hem de erkeklerin kullanabileceği bir görünüme sahip olması amaçlandı.”

J.W.Anderson ile yapılan röportaj:

http://www.youtube.com/watch?v=s5XQrX97U98

YORUMLAR

WORDPRESS: 0