Nikon Coolpix P7800 ve Coolpix S02

Nikon Coolpix P7800 ve Coolpix S02

Nikon Europe, Coolpix serisindeki iki yeni kompakt fotoğraf makinesinin piyasaya çıktığını duyurdu. Yeni modeller; Coolpix P7800 ve Coolpix S02.

Nikon Coolpix P310 ve P510
Canon PowerShot SX740 HS
52x Zoomlu Pentax Ricoh XG-1

Nikon Europe, Coolpix serisindeki iki yeni kompakt fotoğraf makinesinin piyasaya çıktığını duyurdu. Yüksek çözünürlüklü 28-200 mm f/2-4 zoom NIKKOR objektife sahip, yerleşik elektronik vizörlü ve geniş arka plan aydınlatmalı 12 milyon piksellik CMOS sensörü olan yüksek performanslı ve çok yönlü Coolpix P7800 ile dokunmatik ekranlı, Full HD özellikli ve 13 milyon piksellik CMOS sensörü olan ultra kompakt Nikon Coolpix S02.

7800 - Nikon Coolpix P7800 ve Coolpix S02

Nikon Coolpix P7800

İddialı fotoğraf meraklıları için tasarlanmış olan, güçlü P7800 yüksek görüntü kalitesini, kompakt bir Coolpix gövdesinin taşınabilirliğini ve manuel kontrol edilme özelliğini birlikte sunuyor. Çok yönlü ve oldukça hassas tepki veren Coolpix P7800, daha iyi arka plan bulanıklaştırma ve kristal netleme için 2 ED cam öğesi ve 7 bıçaklı mercek diyaframı olan parlak ve yüksek çözünürlüklü 7,1x zoom NIKKOR objektifi kullanıyor.

12 milyon piksellik geniş aydınlatmalı CMOS sensörü ve yerleşik elektronik vizör, net 3 inçlik RGBW LCD değişken açılı ekranla birleştiğinde, nereye giderseniz gidin, çekiminizin tüm kontrolünü size kazandırır. Yüksek performanslı, kısa hazırlık süreli ve keskin otomatik netlemeli, ikinci nesil Titreşim Azaltma P7800, 8 fps'ye kadar sürekli çekim yapabilir.

P7800 back - Nikon Coolpix P7800 ve Coolpix S02

Nikon Coolpix S02

Her yere taşınabilecek kadar küçük olan Coolpix S02, gece gezmesini ve her stili tamamlayıcı özelliktedir. Kendiliğinden gelişen, ölümsüzleştirmek isteyeceğiniz anları yakalamak, bir kredi kartından bile ufak olan Nikon Coolpix ailesinin en sevimli üyesi ile her zamankinden daha kolay.

Dokunmatik ekran ve kullanımı kolay arabirim bu mücevher kadar değerli cihazın baştan çıkaran bir tasarım harikası haline gelmesini sağlarken; 7,3 GB dahili bellek, 13 milyon piksel CMOS sensör ve 3x optik zoom özelliği ile ilgileri üzerine toplayan bu fotoğraf makinesine kendisinden daha büyük bir modelin fonksiyonlarını verir. Ayrıca, fotoğraf makinesinin yerleşik Xenon flaşı LED aydınlatmadan daha güçlü ve iyi dengelenmiştir ve restoranların, barların ve gece kulüplerinin en karanlık noktalarında bile nesneleriniz flaş ampülünün yerine görüntüler tarafından çekilir. Film kaydı yapmanız gerekirse, S02 ile en ufak bir detayın bile atlanmadığı Full HD kalitede kayıt yapabilirsiniz.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0