Olympus, DSLR makinelerle dalga geçiyor

Olympus, DSLR makinelerle dalga geçiyor

Hafif ve kompakt yapıda aynasız fotoğraf makineleri ile piyasada etkili bir yer edinen Olympus, DSLR makinelerle dalga geçtiği bir video yayınladı.

“Türkiye’de Zaman” Nikos Economopoulos röportajı
“Türkiye’de Zaman” Anthony Suau röportajı
iPhone ile fotoğraf çekiminin kamera arkası

Hafif ve kompakt yapıda aynasız fotoğraf makineleri ile piyasada etkili bir yer edinen Olympus, DSLR makinelerle dalga geçtiği bir video yayınladı. Videoda DSLR makine kullanmaktan kolu bir hayli uzayan genç bir adamın tatilde yaşadıkları konu ediliyor. Ayrıca Olympus OM-D E-M5 Mark II’nin güçlü ve hafif yapısı ile bir DSLR makineden çok daha küçük olduğu vurgulanıyor.

dsl - Olympus, DSLR makinelerle dalga geçiyor

YORUMLAR

WORDPRESS: 1
  • Cem Temel 8 sene

    O ağırlıklar adam gibi fotoğraf çekebilmek için taşınıyor. Dslr makine ile dalga geçen makinenin çektiklerini de izledim fotoğraflar noise’le mücadele edeceğim diye çamur haline getirilmişler. Aynasız makineler alan daraltacağım diye, makineyi hafifleteceğim diye fotoğraf kalitesini yok ediyor. Kendi kumunda oynasın olympus om-de xklemabh -nbdşsıon 80 bilmemkaç bilmem kaç. Makinelere o kadar model harfi eklemekle makineler daha iyi fotoğraf çekmiyor maalesef.Eğer Canon 5 d veya Nikon D3 ayarında bir makinesi varsa onun reklamını yapsın olympus,dslr makinelere çamur atacağına,zira fotoğrafları çamur gibi.