Panasonic Lumix LZ30

Panasonic’in yeni süper zoom fotoğraf makinesi Lumix LZ30, sahip olduğu güçlü 35x optik zoom ve birçok yaratıcı çekim moduyla fotoğraflarınıza daha fazla yaratıcılık katmanızı sağlıyor. Yüksek zoomu sayesinde uzaktaki objeleri tam çözünürlükte yakınlaştırabilirken 25mm ultra geniş açıyla standart bir 35mm lensin yaklaşık iki katı kadar daha geniş bir alanı fotoğraflayabilirsiniz.

Leica’nın şipşak makinesi: Sofort
Canon Zoemini S ve Zoemini C
Yeni Sony Handycam ürün serisi

Panasonic’in yeni süper zoom fotoğraf makinesi Lumix LZ30, sahip olduğu güçlü 35x optik zoom ve birçok yaratıcı çekim moduyla fotoğraflarınıza daha fazla yaratıcılık katmanızı sağlıyor. Yüksek zoomu sayesinde uzaktaki objeleri tam çözünürlükte yakınlaştırabilirken 25mm ultra geniş açıyla standart bir 35mm lensin yaklaşık iki katı kadar daha geniş bir alanı fotoğraflayabilirsiniz.

LZ30 ayrıca fotoğrafçılığınızla kendinizi gerçek anlamda ifade edebilmenizi sağlayan yaratıcı seçeneklere ve modlara da sahip. Alan derinliğini kontrol etmek için diyaframı ayarlayabilir, enstantaneyi ayarlayarak hareketli objeleri dondurabilir ve hareket hissini artırmak için bulanıklık sağlayabilirsiniz. Yaratıcı Kontrol ve Yaratıcı Rötuş modlarıyla çekimlerinizin kontrolünü tam olarak elinize alırken Panorama Çekim Modu sayesinde kolaylıkla mükemmel panoramik fotoğraflar çekebilirsiniz.

LZ30

Teknik Özellikler:

* 16.1 milyon piksel çözünürlük

* 1/2.3” CCD sensör

* ISO 100-6400

* Optik görüntü sabitleme

* 35x optik zoom (25-875mm)

* 3” TFT LCD

* f/3-5.9 diyafram aralığı

* 15sn-1/2000sn enstantane aralığı

* 100MB dahili hafıza

* 552 gram ağırlık

YORUMLAR

WORDPRESS: 0